Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Heló. Szerelmes vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingler Richárd kérdése:

Heló. Szerelmes vagyok egy lányba, és ez most nem hiszem hogy tiniszerelem. A lényeg az hogy megtudom nevettetni és boldognak is tűnik, de ha szóbahozom hogy szeretem akkor valamiért elmegy a kedve mindentől. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Érzem hogy van köztünk valami csak az a baj hogy nemsokára ballagás és külön utakra megyünk, nem láthatom annyit. Így is másik faluban lakok mint ő. De amikor mellette vagyok úgy érzem semmi sem lehetetlen. Mit tegyek hogy megváltozzon a helyzet?

2013. ápr. 10. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem jól érzi magát veled , szeret veled lennim lehet h dugni is szeretne veled, de te csak egy nagyon jó barát vagy, de csak szerintem.......
2013. ápr. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csá. Nem ilyesmiről van szó, én hiszek a szerelemben.
2013. ápr. 10. 19:19
 3/4 rampapapam ***** válasza:

ez érdekel nekem is ez a problémám (pont ugyan ez)... :(

szerintem ha általánosságban van szó a szeretetrõl akkor lehet azért megy el a kedve mert téged szeret vagy nemtudom. beszélj vele én is arra készülök

2013. ápr. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz a választ.Elég rég óta húzódik de mostmár tényleg beszélni kéne vele. Sok sikert neked!
2013. ápr. 10. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!