Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam meg a szüleimne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a szüleimnek, hogy szerelmes vagyok egy olyan fiúba aki több mint 100km-re van tőlem és csak webkamerán keresztül látom nap mint nap?

Figyelt kérdés
Lécci segítsetek, mert félek hogy nem hadják hogy többet beszéljünk.Meg már nagyon szeretnénk találkozni is de még nincs rá lehetőség a távolság miatt.

2013. ápr. 10. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100km az semmi.. ülj föl egy vonatra, és hajrá!
2013. ápr. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ilyen kis fiatalok vagytok akkor anyu meg apu örülni is fog h a kislányuk csak neten pasizik...és nem élőben.
2013. ápr. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sehogy.
2013. ápr. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100km azért nem semmi Első, bocsi^^
2013. ápr. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi akorod? Miért érzed szükségesnek a szüleid beavatását (bár ezt én jónak tartom és a bizalom jele)?

AMit ne tegyél, NE te utazz! Utazzon ő. De ha még is ugy alakul, hogy te mész akkor valóban avasd be a szüleidet és hallgass a véleményükre.

Ne azért mondom, de egy ilyen találka nem feltétlenül veszélytelen bármennyire is kedves a neten.

2013. ápr. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%

Mondd azt, hogy egy afrikai országból menekült (olyat válassz, ahol tombol az AIDS, és ezt ne felejtsd el kiemelni), ahonnan azért kellett menekülnie, mert az előző barátnőjének családja vérbosszút fogadott ellene, mert megette a csajt - pedig az ő népének szép hagyomány a a kannibalizmus, csak ezt senki nem érti meg. Itt azóta füvet árul ovisoknak, ebből él, és egy kartondobozban lakik.


Majd tedd hozzá, hogy vicc volt, igazából csak messze lakik :D

2013. ápr. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én 18 voltam, mikor lett egy 550 kilométeres kapcsolatom. Szüleim nem vélekedtek máshogy róla, mint az azelőttiekről. Ha szereted, szereted, ez van. 100km? Semmi...
2013. ápr. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Anya-apa, terhes vagyok egy fiútól aki 100+kmre lakik és szeretném megtartani a babát.
2013. ápr. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!