Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megéri ez nekem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BeuusC. kérdése:

Megéri ez nekem?

Figyelt kérdés

10hónap után végre rászántam magamat hogy elmondjam a fiúnak hogy szeretem. ő elmondta nekem hogy összejönne velem csak nem lenne neki se meg nekem sem jó. mert más csajt szeret. ma megkértem egyik barátomat kérdezze meg a fiútól mert jóba vannak..neki azt mondta amit nekemis csak hozzá tette hogy az érettebb csajokat szereti...most én arra jutottam akkor elkezdek nőiesebben öltözködni ( egyáltalán nem vagyok nőies állandóan feketében vagyok pulcsi+farmer és deszkás cipő) viselkednem is úgy kéne..de ez nem az én világom... valaki megtudná nekem mondani hogy hogyan kezdjem el? rossz szokásom a köpködés is pl...

16L



2013. ápr. 15. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
a nőiesség nem jön csak úgy magától, nem lehet azt így leírni, idővel fog az kifejlődni benned, mint ahogy az érettség is, amilyen most pl abszolút nem vagy.
2013. ápr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tudom..csak valahogy biztosan rálehet akarattal is segíteni csak pl nem tudom megálni amikor megyek vásárolni hogy ne azt a tipikus fekete kapucnis pulcsit vegyem meg...és nőies ruhákra rá se tudok nézni.:D ez mért van?
2013. ápr. 15. 16:55
 3/4 anonim válasza:
Maradj olyannak amilyen vagy ha valakinek kellesz az nem fogja kérni hogy változtass magadron! szerintem túl jóba vagytok és csak nem akart megbántani ezzel a dumával... 22F
2013. ápr. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

21 vagyok, 16 evesen en se szerettem az ugymond noies ruhakat. Most is altalaban farmerben, poloban meg deszkas cipoben jarok, csak nem mindegy, hogy az a farmer mennyire bo, vagy mennyire log rajtad a polo. Lazan is nezhetsz ki jol es noiesen, nem kell ahoz miniszoknyat meg magassarkut hordani. Nem mindenki szereti es nem is mindenkihez talal. Visszafogott smink is sokat dob a dolgokon, meg persze az, hogy apolt legyen a kulsod.

A masik dolog, ha feladod miatta az egyeniseged meg kevesebb eselyed van, hogy barmi is legyen koztetek es nem is eri meg, hogy valaki miatt ennyire megvaltozz.

2013. ápr. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!