Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Tobbi lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

Megprobalom minel rovidebben elmondani.

Egy osztalyba jarunk,4en vagyunk baratok,2 lany,2fiu.en bence vagyok,haverom attila.a lanyokat szandinak es fanninak hivjak.en fannival baratkoztam,attila fannival. Igazabol tobb volt fiuk-lanyok kozott baratsagnal,de en es fanni nem jottunk ossze,azonban attila es szandra igen,kb.egy eve.fel ev utan szakitottak,ezutan mar nem nagyon beszeltek egymassal.en tovabb baratkoztam fannival,nem jottunk ossze,azonban elmondta nekem,hogy tetszettem neki.en akkor egy masik lanyert voltam oda,ezert nem arultam el neki,hogy o is tetszett nekem.par honappal kesobb mar nem volt a masik lany a kepben,ezert ugy dontottem,elmondom neki...viszont a baj az,hogy eddigre annyira megszerettuk egymast,hogy mindketten azt mondtuk,hogy nem birnank ki egymas nelkul.azt mondta,hogy nem akar elvesziteni,mert ha osszejonnenk es szakitanank,akkor az tortenne,mint attilaval es szandival(nem beszelnenk egymassal).abban maradtunk,hogy inkabb baratok leszunk.

Na most,attila es szandi ma ismet osszejottek.

A problemak:fanninak van pasija.fanni meg nem tud arrol,hogy attila es szandra osszejottek.nem vagyok benne biztos,hogy megeri-e kockaztatni a baratsagunkat ezert.nem akarom,hogy miattam szakitsanak a pasijaval(tudom milyen szar ha megcsalnak:().varjam meg amig szakitanak?

Viszont mostanaban ugy erzem,hogy nem birok csak baratkent tekinteni ra...egyszeruen szeretem es sokszor gondolkozok azon,hogy milyen lenne egyutt...fogni a kezet,csokolozni... mit tegyek?

Kerlek segitsetek es ne irjatok troll valaszokat...elore is koszonom! 15f



2013. ápr. 18. 22:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez rövid?
2013. ápr. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
széttúrni valaki kapcsolatát? :) képzeld el, ha ő veled járna, más pedig ugyan igy szeretné, és el akarná tőled szakítani.. :) VÁRJ vele, mig elmúlik az a szerelem, utána előhozhatod, ha még érzel valamit iránta :)
2013. ápr. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

És amiatt nem jöttetek össze,mert féltetek,hogy mi lesz ha szétmentek?

Na ez volt a hiba.

Nem tudsz mást,mint várni.

2013. ápr. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
"Megprobalom minel rovidebben" ugy latszik nem sikerult...ennel irhattam volna sokkal hosszabban is..
2013. ápr. 18. 22:59
 5/7 A kérdező kommentje:
3.valaszolo: most kedden beszeltunk errol,es vagy 2honapja van pasija...igazabol nem beszeltuk hogy osszejovunk,mert en azt mondtam hogy tulsagosan szeretem es nem akarom elveszteni.azt mondta hogy o is igy erez,es mondta peldanak,hogy mi tortent szandraekkal...
2013. ápr. 18. 23:08
 6/7 anonim válasza:
En a helyedben nem irtam volna igy neveket... Na mindegy te rudod... Amugy szerintem is varj. Max akkor lesz eselyed a csajnal ha dobja a mostani pasija. Amugy megtudhatnam hogy 15 evesen mit ertesz megcsalas alatt??
2013. ápr. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A nevek es a korom nem valodiak,csak gondoltam hogy igy konnyebb ;)

Megcsalas alatt felrekefelest ertek. Akar hiszed akar nem,ebben a korban ez mar normalisnak szamit...

2013. ápr. 18. 23:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!