Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Hali.Nos,az a helyzet,hogy a legjobb barátom egy lány..Ezzel semmi gond nem volt,amíg..bele nem szerettem..elmondtam neki,de visszautasított.Egyre jobban "megszerettük egymást",és tényleg úgyéreztem,talán mostmár viszonozza.Egész nap beszél(t)ünk,telefonon,net,személyesen,rengeteget együtt vagyunk..Volt egy buli,ahol az exem is ottvolt,és pár órára "eltüntem" vele..amikor a lány(a lánybarátom) megtudta,keresni kezdett,hívott,írt,és amikor visszaértem a szórakozóhelyre,a nyakamba ugrott,majd beszélgettünk..amikor elbúcsúztunk,volt egy szájrapuszi..ezt később többször is megemlítette,hogy bocsánatot kér érte,de nem tudta megállni..perszze,nem volt mért,hiszen nekem is nagyon nagyon jól esett..majd egyik nap suli után elmentünk kettesben sétálni..egyszercsak megölelt,és megcsókolt..és ahogy átölelt,tényleg éreztem,hogy szeret..aztán este írt,hogy nem szeretne barátságnál többet,és nem akar elveszíteni..akkor mondtam neki,hogy szerintem akkor itt be is fejezhetjüük ezt az egészet..felhívtam,és hajnali 2ig vitáztunk,és végig sírt,hogy nem így szerette volna,és hogy sajnálja,de ő nem érez többet,viszont ne legyen vége a barátságnak,mert mindennél jobban szeret...azóta elég sokat veszekszünk,bár mindig kibékülünk,és utána megint meg az ígyszeretlek-úgyszeretlek,éjszakába nyúló beszélgetések,ilyesmik..de nekem ez nagyon rossz így..én már végleg nem tudok többé barátként tekinteni,ő pedig világosan kijelentette,hogy soha nem szeretne többet..mit kéne tennem?Talán mégiscsak jobb lenne elengedni??(azt lehet én sem birnám ki..) 16F

2013. ápr. 20. 22:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
barátság extrákkal
2013. ápr. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nem olyan lány..nem hiszem..
2013. ápr. 20. 22:30
 3/15 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben voltam, csak pont a másik oldalról.

Nekem is volt egy srác, akivel egész nap beszélgettünk, az is érdekelt, hogy mit evett, és őt is szintén. Nagyon jól kijöttünk, amikor először beszéltünk is több óra volt. Aztán csak elkezdett közeledni felém, és én nem tudtam hogy kezeljem a helyzetet. Én is éreztem iránta valamit, de nem tudtam eldönteni. Túl hirtelen jött, és fura volt, mert teljesen barátinak indult a dolog.

Nálunk azért, legalábbis a részemről nem volt olyan elmélyült a dolog, mint nálatok.

A vége az lett, hogy mérlegeltem a helyzetet, és úgy döntöttem, hogy mivel még egy ilyen barátom se volt, akivel bármit megbeszélhetek, de tényleg bárkit, ezért nem akarom elveszíteni. És mivel a barátság kitarthat egy életen át, a szerelem nem biztos, ezért az első mellett döntöttem.

Nem tudom jól döntöttem-e, de azóta is beszélünk a sráccal.

Szerintem várj még egy kicsit, lehet a lánynak is olyan fura ez az egész mint nekem volt.

Ha megcsókolt szerintem biztos hogy nem közömbös irántad.

Kitartást!

18/L

2013. ápr. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ahh igen.Ez a ki mit csinál-mikor-hol dolog itt is megvan..lehet,hogy nem közömbös,csak akkor nem értem mit játszik..ha más lányokról beszélek neki,vagy más lánnyal lát,rögtön megy a hiszti..én kitartok,csak nem tudom meddig birom így..nagyon szeretem őt,talán ezért sem vetettem még véget ennek..vagyis,igazából a leghosszabb vitánk(azon a telefonbeszélgetésen kívül) kb 10 perc volt..mondjuk ha belép egy pasi a képbe,akkor biztos ennyiben hagyom a dolgom,mert akkor már tényleg nem tudnék kitartani..azért köszi.:)
2013. ápr. 20. 22:38
 5/15 anonim ***** válasza:
Volt már barátja?
2013. ápr. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Volt..3 azthiszem(bár mind ilyen 1-2hónapos)
2013. ápr. 20. 22:58
 7/15 anonim ***** válasza:

Akkor egyik sem volt komoly. Sőt.

Sajnos nem tudok mit mondani, csak annyit hogy kitartás!

Ne szakítsd meg a kapcsolatot, sőt, próbálj neki bókolni stb.

Én a helyedbe megpróbálnám rávenni, hogy menjen el veled egy randira, és azután döntsön! Ha ennyire jól megvagytok, ismered, tedd felejthetetlenné az estéjét/délutánját, majd ha adódik alkalom csókold meg:)

2013. ápr. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hmm..hát,ez a randira hívás "talán"megtörtént..majd elmegyünk sétálni..és ha ott nem is,májuskor nála alszok,és megbeszéltük,hogy együtt alszunk..talán majd akkor,nem tudom..nem fogom feladni,amíg van esély a dologra..köszi mindent!:)
2013. ápr. 21. 11:42
 9/15 anonim ***** válasza:
Na vannak fejlemények?:)
2013. ápr. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hááát.Igazából eddig nem lettem okosabb..annyit biztosan tudok,hogy nem sak barátként tekint rám,csak azt nem,hogy ez nála mit jelent..:D Kedd-szerda-csütörtök egy helyen sátorozunk,és együtt alszunk,akkor,tehát pénteken már okosabb leszek..
2013. ápr. 27. 23:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!