Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem értem az egészet, szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem az egészet, szerintetek van esély? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány akit már régóta ismerek, és most nagyon megtetszett. A multkor egy buliba smároltunk is, de én többet is akarok és azthittem a csaj is mivel ő nem szokott igy buliba fűvel fával már csak smárolni se. Elmondta, hogy köztünk nem lehet semmi, mert túl jó barátok vagyunk és régóta ismerjük egymást. Azóta (2hete)rengeteget beszéltünk sétálgatunk meg ilyenek. De azt mondja, hogy nem szerelmes és igy nem akar velem járni. Egy jó kis randi változtatna ezen? Valami nagyon romantikus? Vagy ötletek, hogy hogyan érhetném el, hogy belém szeressen. Aztmondta amúgy, hogy jól nézek ki meg ilyenek, csak egyzserűen nem szerelmes.

16/F



2013. ápr. 28. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne erőltesd, maradjatok barátok aztán majd talán egyszer fellángol nála is a szerelem. Csináld azt amit eddig.

17f

2013. ápr. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez egy kellemetlen helyzet, de ha ilyen nyíltn kijelenti akkor ez valószínűleg esélytelen.
2013. ápr. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Érintsd meg, sokszor, hogy maradandó legyen számára. Aztán kis ideig hagyd..tedd úgy, hogy emlékezetes maradjon számára.
2013. ápr. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nyáron összejöttünk :D Nem régen szakítottunk. De boldogok voltunk, öszzességében nagyon jó volt :D
2014. máj. 25. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!