Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Segitseg? Megorulok!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

PoseidonXD kérdése:

Segitseg? Megorulok!

Figyelt kérdés
Az exemmel ezelott egy eve szakitottam!Neki van egy baratja egy evvel nagyobb mint en ,es sokak szerint bejovok neki ezert megkerdeztem az exemtol hogy nem e tudja e?Szerinte nem ,lehet hogy hazudott hiehetek meg kettonkben???Nekem ez nagyon faj ,es felek kozeliteni hozza!Egy jo kis tippre van szuksegem ,minnel hamarabb!Es ami rosszabb az exem fenyeget hogy ha nem jarok vele akkor elmondja neki!Kulonben 13 eves vagyok!

2013. ápr. 30. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:
az egy évvel nagyobb mint te, az mit jelent? olyan 3-4 centi magasságkülönbség? csak hogy tegyük tisztába a dolgot, utána tudok objektíven segíteni...
2013. ápr. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de a fogalmazásod borzalmas, még azt sem tudod leírni, amit tudni szeretnél. Érthetetlen, hogy mi a kérdésed...


Én azt javasolnám, hogy 13 évesen a pasik helyett a tanulásra koncentrálj, mert bőven rád fér.


29/n

2013. ápr. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a fogalmazás még mindig nehezen megy... próbáljuk meg újra, de ne privátba! :) más is láthatja a válaszod, nincs benne semmi "privát". ;)
2013. ápr. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!