Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Engem miért nem tudnak meghatn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem miért nem tudnak meghatni vagy jó érzéssel eltölteni azok a dolgok amik a párkapcsolatokkal összefüggnek, nekem ezeknek a dolgoknak nincs értéke vagy hidegen hagynak, miért?

Figyelt kérdés
Így van ez ha pl a tvben látok ilyet reklámban,romantikus filmekben,az életben,nem értem miért nagyítják fel.Csak a szex hoz lázba ezen belül egyedül,és nem értem miért.27N

2013. máj. 6. 10:50
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja a szerelmes számokat kihagytam azok sem tudnak meghatni.
2013. máj. 6. 10:54
 2/10 anonim ***** válasza:
Biztos pszichopata vagy :D
2013. máj. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Beteg vagy!Érzéketlen stb
2013. máj. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ne aggodj,nem vagy egyedul ezzel.Ferfi vagyok,de a tulzott romantikat,a megjatszast en sem szeretem.
2013. máj. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jé, egy értelmes nő... :))
2013. máj. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mert érzelmi analfabéta vagy
2013. máj. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
volt egy ilyen exem menekültem tőle
2013. máj. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én férfiként érzem ugyanezt
2013. máj. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert a tv-ben ,filmekben, zenékben nyomatott, a párkapcsolattal kapcsolatos dolgok műk, felszínesek, nyálasak, nem valódiak.
2013. máj. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok pszichopata vannak érzésem,csak ezek a dolgok semlegesek.
2013. máj. 6. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!