Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet tenni a felejthetetl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni a felejthetetlen reménytelen szerelemmel?

Figyelt kérdés

Nem vagyok tini, és nem három hónapos a dolog. 24 éves vagyok, és 5 évvel ezelőtt jártunk másfél évig. Azóta bennem semmi nem változott, megőrülök érte. Őt pedig nem érdeklem.


Teljesen kiégettnek érzem magam érzelmileg, és más nők sem változtattak az érzelmeimen. Évek óta alig beszélünk és talán nem is sejti, hogy még mindig.



2013. máj. 6. 16:37
 1/3 banyamanya válasza:

Hűha, jól benne vagy. Lenne vesztenivalód azzal, ha elhívnád valahova mondjuk meginni valamit? Egyáltalán, hogy tarthat ki ez még ennyi év után is ilyen erősen?

Talán ha újra próbálkoznál, és kiderülne, hogy végleg semmi esélyed nála, könnyebben elengednéd; kiderülne, hogy kár reménykedni.

Ez így most lehet sz*rul hangzott, de ha nincs esély tényleg el kellene valahogy felejtened.

2013. máj. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pár hónapja kétszer is találkoztunk, megittunk valamit :) Persze nem hoztam szóba a dolgot, mert nem lett volna értelme, látszott. Ráadásul épp valami expalija hívogatta, hogy mennyire szereti és kezdjék újra. Kb. kiröhögte, és nem volt biztató látni a sorsomat..
2013. máj. 6. 17:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Figyelj! Szerintem mondd el neki, hogy mit érzel. Aztán ha elutasít, talán tényleg sikerül Őt elengedned! Ne várj rá, ha Ő nem akar Tőled semmit. Ne foszd meg magad más nőktől, hiszen vannak még kedves/rendes hölgyek, és miért ne hozna össze a sors még egy olyasvalakivel, aki olyan érzelmeket válthat ki belőled, mint Ő.

Ha pedig mégis akar, akkor öröm van! :)

2013. máj. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!