Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiu-lany baratsag, elmondjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiu-lany baratsag, elmondjam neki hogy belezugtam?

Figyelt kérdés

Sziasztok, eloszor is elnezest hogy ekezet nelkul irok, csak telefonrol vagyok. Tehat van egy "lanybaratom", es par hete rajottem hogy belezugtam. Sok idot toltunk egyutt, mindent tudunk egymasrol, barmirol tudunk beszelni es jol erezzuk magunk a masikkal. Holnap is megyunk ketten moziba. Szerintetek egy jo pillanatban elmondjam neki?

Egyebkent nem tudom mit jelenthet, de mintha az utobbi idoben o is mashogy viselkedne velem... Nem tudom. Koszi a segitsegetek.

16/F



2013. máj. 7. 08:55
 1/10 Corleone válasza:
Mindenképpen beszélj vele! Akármi is lesz a válasza, a lényeg hogy magadon is könnyítettél azzal bevallottad neki az érzéseidet, és lehet ő is így érez, csak mivel ő egy kis bárányka, ezért nem mer! :) Mindent bele haver! Szorítok! ;)
2013. máj. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

beszélj vele, így legalább elmondod és tisztán fogtok látni

lehet ő is így van vele, mint Te

ez majd kiderül, bátran N

2013. máj. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok valami nadszal alkat, inkabb ilyen macis alakom van de nem olyan nagyon kover. Jarok edzeni kondiba, es a multkor mondta hogy szerinte felesleges mert az o szemeben pont jo... Ez legalabb egy kis plusz onbizalmat adott.:)
2013. máj. 7. 09:02
 4/10 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok barátok? Ha több éve akkor nem éri meg (szerintem) feldobni egy kapcsolatért mert a barátság lehet örök, de a szerelem/kapcsolat nem.
2013. máj. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Nyugodtan mondd el neki, legalább őszinte leszel vele! Ez is 1 lépés
2013. máj. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Corleone válasza:
Hajrá!!!! Akar téged! ;) Mindent bele! Jó csókának tűnsz! Szerény vagy, mégis jó fej! Nekem is van akkora sör hasam mint állat, mégis imádják! Menj neki!!! ;) Imádni fog!
2013. máj. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mit vetítenek mostanság a moziba?:D Mit néztek meg?:xDD
2013. máj. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A Jurassic Park 1-et nezzuk 3D-ben... ő akarta.. :D Bar igazabol csak azert megyek mert vele akarok lenni...:/
2013. máj. 7. 09:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Itt már a csajnak is bejössz szerintem. Hajrá, szerezd meg a csajt! ;)
2013. máj. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
na mi volt??:))
2013. jún. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!