Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elég nagy a baj. Valaki járt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég nagy a baj. Valaki járt már így? ://

Figyelt kérdés

sziasztok! 16 éves lány vagyok, neten keresztül megismerkedtem 1 fiúval kb fél éve, 1x-2x találkoztunk, és tudtuk, szerelmesek vagyunk egymásba. még soha nem éreztünk ilyet. Kb 2 hete, amikor fél éve együtt voltunk, mondta, hogy szeretne bemutatni a családjának. (addig nem is beszéltünk egymásnak a családunkról, csak 1 kicsit, nem tudtam levenni h kivel is van dolgom) Mondtam h én benne vagyok, semmi kifogásom. Ő mutatott róluk képet, és csak akkor kezdődtek a problémák. a fiú akit szeretek, az igazgató fia!!!!! most mi legyen? nagyon szeretjük egymást, az igazgató is imád engem, de hogy mondjuk meg neki, h egymásba szerettünk? azért csak a diákja vagyok, sokk jó és rossz tulajdonságokkal, és lehet h jobbat szánna a fiának.


kérlek értelmes válaszokat adjatok. köszönöm!



2013. máj. 8. 11:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Fujd le a családlátogatást.Én ezt tenném.
2013. máj. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
ez nagyon hollywood mese habbal megfogalmazás, legközelebb kicsit élethűbb sztorit :D
2013. máj. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
:D:D Csak én nem látom a problémát a képletben?:D Attól, hogy ő az igazgató, még nem az atyaúristen, nem kell tőle jobban félni mint egy szimpla apósjelölttől...
2013. máj. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
16 évesen bőségesen ráérsz még családot látogatni, majd ha pár évet együtt vagy a sráccal, majd akkor el lehet gondolkodni rajta.
2013. máj. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
ő az én családomat már ismeri azt kihagytam.... de ha meg lefújom a családlátogatást, akkor lehet h megbántom... lehet hogy csak érettségi után kéne megmondanunk?? :// az még 2 év......
2013. máj. 8. 11:07
 6/23 A kérdező kommentje:
aha... csak ez az "após jelölt" az igazgató!!!! aki már kicsi korom óta ismer....
2013. máj. 8. 11:10
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
És? Most komolyan én vagyok a hülye?:D Inkább örülj neki, hogy már ismeritek egymást... Mondjuk most már erősen kamuszagot érzek, mert ekkora drámát senki nem csinálna ebből...:D
2013. máj. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
hát én csinálok! mert sokat agyaltam rajta, hogy milyen lenne velem, a suliban utána célozgatna vagy valami h "most találkozol a fiammal?" meg stb... kicsit gáznak érzem az egészet, de majd kiderül.. :/ mindenesetre hétvégén átmegyek....
2013. máj. 8. 11:19
 9/23 anonim ***** válasza:
Nem értem mi itt a probléma? Az igazgató. És???
2013. máj. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Én meg a főnököm lányát rontogattam meg 5 éven át... Napközben munka, este vacsi velük. Nincs ezzel semmi gond.
2013. máj. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!