Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi van most? Mit kéne tennem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van most? Mit kéne tennem? (lent)

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik nekem. Nagyon jó fej, kedves, szoktunk beszélgetni is és jókat nevetünk. Órán (de nem csak ott) sokszor feltűnt, hogy engem néz. Néha szemezünk, vagy csak találkozik a tekintetünk, de mind ketten elmosolyodunk.De van pasija, aki az egyik legjobb barátom. Már 2-szer szakítottak majd összejöttek, de lehet megint szakítani fognak. A csávót amúgy sem érdekli annyira a csaj csak tetszik neki. Ráhajtani nem akarok, és a kapcsolatunkat tönkretenni. Ha van rá lehetőség keresem a lány társaságát. Mit kéne tennem?

2013. máj. 8. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez most fájni fog,de ha a legjobb barátod barátnőja akkor hagyd békén a csajt. Nekem is volt egy csajom, és amikor szakított velem a csaj megtudtam hogy az egyik jó barátommal kavarnak. és se a csajt se a fiut soha többet látni nem akarom.Megéri neked?
2013. máj. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Egy csaj miatt ne tedd tönkre a barátságotokat. Ha már szakítottak és eltelt egy kis idő kérdezz rá a csávónál hogy zavarná -e ha ráhajtanál a volt csajára.
2013. máj. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2 es Igazad van. ez így illene. aki nézi a barátját embernek az így tesz.
2013. máj. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Dehogy, ez miatt nem megy tönkre a barátságunk! Így amíg még jár vele a csaj nem fogok rámenni! Egyébként meg tudja a barátom, hogy tetszik nekem is... :) De a lány is szokta keresni a társaságomat.
2013. máj. 9. 12:54
 5/6 A kérdező kommentje:
Amíg járnak eszemben sincs kavarni vele! Nem vagyok olyan!
2013. máj. 9. 12:56
 6/6 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy 3 kommentet is írok így de m1. :D Szoval a a haverom tudja, hogy tetszik nekem is a csaj, de ez őt nem zavarja!
2013. máj. 9. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!