Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

23 éves (L) vagyok.Már elég hosszú ideje nem volt párkapcsolatom. A barátaim szerint túl komolyan veszem a dolgokat. Egyáltalán nem vagyok híve az egy éjszakás kalandoknak, érzelmek nélkül én képtelen vagyok szexelni.

Nem dohányzom és csak nagyon ritkán iszom. És ugyan ezt várom el a hozzám közeledő fiuktól is.Lehet, hogy tényleg velem van a baj és lejjebb kellene adnom az elvárásaimból, ahhoz hogy rám találjon a nagy Ő?



2013. máj. 9. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezeken kívül még biztos vannak elvárásaid, tény nehezebben fogod megtalálni, de mondjuk gondolom te is elérhetetlen vagy.
2013. máj. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is megkaptam már, hogy adjak lejjebb az elvárásokból. Én sem cigizem, ritkán iszom.
2013. máj. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ugyanez csak lányt keresek, plusz még nézzen ki jól, legyen megbízható stbstb...
2013. máj. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22%
Nem. Szerintem rendes csaj vagy. Hozzám jössz felességül??? Ha igen akkor küldök egy csókot innen. Ha nem akkor is küldök egy csókot. Ne add lejjebb az igényeidet. Bár én nem férek bele.
2013. máj. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezezek kimondottan vonzó dolgok egy lányban. Ne add lejebb.. csak türelem. Majd jön valaki.
2013. máj. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És meddig kell még várni. Annyira unom már, hogy a fiuk folyton csak dugni akarnak, és egy hónapot sem birnának ki, hogy előbb jobban megismerjem őket. Ha nincs szex az elején, már menekülnek is.
2013. máj. 9. 21:08
 7/8 anonim ***** válasza:
Felejtsd el a saját korosztályod. Picit idősebbek közt több a komoly. Válogatni kell.
2013. máj. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sose add lejjebb,mert akkor az később gond lehet a kapcsolatban. Én se adtam lejjebb és megtaláltam a boldogságom. 25/N
2013. máj. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!