Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi csináljak, nagyon teccik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi csináljak, nagyon teccik egy lány?

Figyelt kérdés
És én ugy vettem èszre, hogy én se vagyok számára közömbös csak õ nem tudja hogy nekem is teccik õ. Mit mondjak neki mi csinâljak???

2013. máj. 16. 09:46
 1/10 A kérdező kommentje:
15/F
2013. máj. 16. 09:48
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél helyesírási kéziszótárat.
2013. máj. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ajj ,most nem mindegy *tetszik
2013. máj. 16. 09:55
 4/10 anonim ***** válasza:

először próbálj meg ismerkedni vele, bókolj neki, legyél udvarias stb. de ezt ne ilyen papucs módon, hanem magabiztosan. fontos hogy érezze, hogy érdekled.

ha már hosszabb ideje ismeritek egymást, akkor mondjuk kísérd el hazafelé úton egy darabig, és hívd el randizni.

2013. máj. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Játszd a keménylegényt.
2013. máj. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hívd el valahova,mond el neki, biztos nem fog visszautasítani, ha már küldött jeleket. :)
2013. máj. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Verd meg, kötözd le, b@szd meg majd akár el is áshatod.
2013. máj. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ő milyen jeleket küldött?? amúgy meg, azt tanácsolom, hogy tényleg csak légy udvarias, köszönj neki és ha alkalom adódik rá, beszélgess vele. Aztán a többbi megy magától. :)
2013. máj. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja hát rendesen írd meg a kérdésed mert mindig lesz min. egy buzeráns aki beleköt,pedig nem az a lényeg..Na de ha úgy vetted észre akkor beszélj vele minél többet. Figyeld meg h reagál és később hívd el valahová :)
2013. máj. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Semmiképp nem jászd el a kemény legényt. Legyél nagyon udvarias, lovagis, de mindenépp határozott is. :)
2013. máj. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!