Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért kezdett el remegni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kezdett el remegni a lábam, amikor vele beszélgettem?

Figyelt kérdés
A jelenlegi párommal tökéletesen megvagyunk, sosem szerettem még így senkit, mint őt, ám mielőtt vele összejöttem, képben volt egy másik férfi is, de végül a jelenlegi párom mellett döntöttem. Történt a minap, hogy találkoztam az említett férfival, örültünk egymásnak, beszélgettünk, de nekem végig remegett a lábam. Olyan érzés volt, mint amikor valaki nagyon izgatott és remeg. Később arra lettem figyelmes, hogy elmeredten bazsalyog felém nézve. Mint említettem mindennél jobban szeretem a jelenlegi páromat. Vagy csak elnyomom a másik férfi iránt érzett szerelmemet? Értelmes válaszokat várok, amiből le tudom szűrni, hogy mi történik velem, mert kicsit megijedtem és azóta a találkozás óta másra sem tudok gondolni, csak arra, hogy miért remegett a lábam.

2013. máj. 20. 01:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát,nem volt mostanában hullámvölgyetek?
2013. máj. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

szerelmet?

ugyan kérem...

izgat a fickó téged,de ez nem szerelem.

2013. máj. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Izgultál, az lényegtelen, hogy miért, nem felteétlenül azért mert te a másik apsiba vagy szerelmes. SIma izgalomnak a jele.
2013. máj. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem volt hullámvölgyünk. Éppen ellenkezőleg...
2013. máj. 20. 01:28
 5/13 anonim ***** válasza:

Viszont ha már alapból felteszed a kérdést:"...szeretem a jelenlegi páromat. Vagy csak elnyomom a másik férfi iránt érzett szerelmemet?"

az lehetséges, hogy arra utal, hogy nem szereted igazán. De ha nem is szereted igazán a jelenlegi párodat, az még nem jelenti azt, hogy bármit is akarsz az előző "majdnem" fiútól. Lehet csak előtörtek a régebbi érzések. Ne agyalj rajta ennyit, mert a évégén még annyira megmarad a fejedben a gondolat, hogy mi van ha ő tetszik, hogy elszúrod a jelenlegi kapcsolatodat.

2013. máj. 20. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Uhhh én tudom mitől lehetett ez, írj privit és leírom mitől, mert ez itt bonyolúlt lenne. Am én is pont ugyanilyen helyzetben voltam.
2013. máj. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ide is leirhatnad, mert velem is volt hasonlo.
2013. máj. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Szeretném, ha itt írnád le, hátha másnak is segít!
2013. máj. 20. 17:55
 9/13 anonim ***** válasza:
Attol hogy szereted a parodat, meg nem jelenti, hogy mas emberek kisugarzasa nem lehet rad hatassal. Meg a kedvessel is megtortenhet ugyanez.
2013. máj. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyszeruen ideges/izgatott voltal. Ennyi az egesz, ennek semmi koze ahhoz h hogy erzel iranta. Egyszeru idegi alapu dolog.
2013. máj. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!