Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok arról, helyes viselkedés/felfogás-e az, hogy az emberek nagy része azért mert csalódott egy nagy szerelemben, utána abszolút gyakorta lelkileg antiszociálissá válik és mástól várja el, hogy őt "felpörgessék" újra? Miért ellenségesek, gyanakvók sokan, csak azért, mert volt egy nagy csalódásuk?

A nagy szerelem előtt is volt életük, akkor tudtak kedvesek lenni, aztán meg már csak a saját védelmükkel vannak sokan elfoglalva?

Fejtsétek ki, ne egy mondatban, ha lehet.


A kort és nemet leírhatjátok a végére.



2013. máj. 23. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

nem látok bele ezen emberek fejébe. az még ok, hogy pár hétig/hónapig ne vannak törve, mint a bili füle, de huzamosabb ideig ezt csinálni már felesleges. a rinyálót a barátok sem szeretik, a nők elkerülik, szóval magára marad. az élet nem állt meg a szakítás miatt...mindig van remény.

22F

2013. máj. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért ellenségesek mert háthaszúrták őket és csalódtak a számukra legfontosabb emberben. És sok esetben ehhez tényleg kell egy partner, hogy fel tudják dolgozni. Mert nem mernek megnyílni, félnek a csalódástól. Mondjuk ez is kicsit divat dolog lett, kibúvó kapcsolatok alól amikor nem meri megmondani az illető, hogy nem akar a másiktól semmi komolyat. De aki valóban így járt, és valóban ezt érzi (vagyunk/voltunk páran így) az nagy valószínűséggel igazán értékes ember. Csak kell mellé egy másik hasonló mély lelki világgal rendelkező ember aki ezt fel tudja oldani. Ha sikerül neki akkor nagy valószínűséggel élete legodaadóbb és legszeretetteljesebb partnerét kapja.


25/f

2013. máj. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Az életben a legrosszabb amikor csalódsz, de fel lehet állni csak kevesek nem képesek és ez nem csak attól függ hogy, akar-e vagy nem. Az első szerelem a legszebb és egyben a legfájdalmasabb ugyan is az életed végéig el fog kísérni..

Jah és ez teljes mértékben megváltoztatja az életed.:D Velem legalább is ez volt

17f

2013. máj. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az összetört szívre a legjobb gyógyír az idő.
2013. máj. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Pain for Pleasure ***** válasza:

Nem helyes viselkedés, pedig én is ezt csinálom, senkit nem engedek magamhoz közel, mert nem akarok újra pofára esni. És nem a szerelemben csalódtam, hanem barátnőkben, családtagokban. Nem várom el senkitől, hogy "megmentsen", azt már megtanultam, hogy csak magamra számíthatok. Tisztában vagyok vele, hogy ezzel elronthatom az egész életem. Ahhoz túl gyáva vagyok, hogy változtassak és nem is motivál semmi.

22/l

2013. máj. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak éppen a világban rohangáló "pancserek" között ki tudja kiszűrni ki az aki egy-két felnőtt korban megtörtént eset után marad padlón és ki az aki nem lát pozitív példát gyerekként,arra hogyan lehet egy egészséges családot vezetni,ezután más korosztálybeliek visszajelzése még beljebb sodorja az embert a viharos tengeren,ki tud ebből egyedül kikecmeregni.


26 éves

2013. máj. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja és néha a szakemberek sem segítenek mindenen át.
2013. máj. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nyilván nem helyes, de ha egynél többször futsz bele egy nagy zakóba akkor már nem az dominál, hogy mi a helyes és mi nem...
2013. máj. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem egy volt szerelmem megcsalt a dagadt exr!bancával, azóta nem tudok mit csinálni, gyűlölöm a kövér nőket, mondjuk, sokan rá is szolgáltak.de akkor akkorát csalódtam, hogy egyhamar nem leszek túl rajta, pedig bizony legalább 3 éve szakítottunk:)
2013. máj. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!