Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogyan vesztettetek el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan vesztettetek el a szuzessegeteket, hol es hany eves korotokban?

Figyelt kérdés

2013. máj. 25. 23:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
56%
21 évesen majdnem sikerült.Belefúrtam egy vezetékbe.:D
2013. máj. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
34%
Elvesztettem az utcán valahol.
2013. máj. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
42%

A helyszínt és a kort még meg is értem...

De a hogyant...Atyaúristen :D

2013. máj. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%
90 éves koromba a Holdon a padlót sikálva megkúrt egy ufó...durva volt hey!
2013. máj. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Pendulum92 ***** válasza:
47%

Hol? barátnőmnél

hány éves korunkban? 19,19

hogyan? hát bevágtam neki.. :D

2013. máj. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Utolsonak koszonom az ertelmes valaszt a tobbivel nemnagyontudok mitkezdeni:D:)
2013. máj. 25. 23:38
 7/18 anonim ***** válasza:
24/f csatak részegen augusztus 20. án játszótéren ,és én 14 a többiek 16 és 17 évesek voltak.
2013. máj. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
84%
14 évesen, egy 18 éves fiúval, pusztán csak mert kéznél voltunk egymásnak és az akkori idióta barátnőimmel versenyeztünk, hogy ki veszíti el előbb. Én nyertem. A srácnál történt meg a dolog. És bár ezt nem kérdezted, elárulom. Közel dupla annyi idősen már sajnálom, hogy ekkora kretén voltam és nem vártam A szerelemre...
2013. máj. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

19 éves voltam, fél évvel volt idősebb a barátom. Egyszerű kíváncsiságból történt, nem szerelemből. Felmentünk a hegyre, ahol a Gyermekvasút van. Ott van sűrű fás, bokros terület. Kicsit beljebb mentünk. A pasim leterített egy pokrócot. Pikniket rendezett nekem. Ettünk, beszélgettünk... Aztán csókolózni kezdtünk....és a többit nem kell részleteznem.


Utána kiderült, hogy csak egy újabb strigula voltam a sok csaj közül akit megdöntött. Képes volt 4 hónapot várni, hogy megszerezzen,szerelmet hazudni, pedig ezalatt találhatott volna 10 másik csajt aki első randin odaadja magát. Nem értettem miért velem? Azt mondta azért, mert szereti a kihívásokat.

Hát ez történt.


27/N

2013. máj. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Pendulum92 ***** válasza:

#9

Kihívás voltál neki? Lehet, de annak mindig nyomós oka van, ha egy férfi(fiú) nem akar senkivel kapcsolatot, csak dugni.



Szerintem csak alkalmatlanok egy komoly párkapcsolatra, ezért inkább maradnak a döntögetésnél :)

2013. máj. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!