Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kezdem úgy érezni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdem úgy érezni, hogy a szerelem szar és felemészt! +szerelmi vallomás?

Figyelt kérdés

Szerintetek szerelmi vallomás-e a: szeretlek (mondása annak a személynek, akibe bele szerettél)?

Hiszen a filmekben, könyvekben is így van, mindenütt. És a szó mély értelmét a szerelmes érzi, utána a választottja is.


Kezdem úgy érzeni, hogy a szerelem felemészt és csak gondot okoz bennem, mert miért kell emlegetni az ember párjának az exet? Attól talán jobb lesz a kapcsolatunk? Mert én nem hinném. Én sem emlegetem az ő exét vagy bárkit, akibe szerelmes volt valaha. Nem faggatom a múltjáról (gyerekkora nem tartozik ide).

Már nem akarok olyan nagyon szerelmes lenni, mint amennyire vagyok. Az agyam azt mondja, hogy sokkal jobb lenne, ha nem éreznék semmit, és még kőszívű is lennék. Érzem, hogy újra nem fogom tudni átélni a párommal azt, ami eddig volt.. képtelennek érzem magam rá.


Azt mondja változott, de közbe alig. És még a nevembe is kiírogat kérdést.. :(


Felesleges élnem, ha még egy másik ember gyk-s kérdése miatt is engem vádol meg a párom, és nem vallja be, hogy ő volt aki kiírta oda a nevemet.. ráfogja az exre. Mert így könnyebb hazudni gondolom. -.-"



2013. máj. 28. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=VGYQQjGPo20&feature=youtube_..


Amúgy emiatt ne idegeskedj. Kit érdekel,hogy mit ír ki a nevedben? Ahol teljes névvel van kérdés,az amúgy is gyanús.

2013. máj. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
S eljő a sötétség ideje, mikoron is a GYK tönkretesz egy kapcsolatot. :D Azb.szna be, tiltsd le az oldalt a te és az ő gépéről is, az majd megoldja.:D
2013. máj. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem tudom letiltani
2013. máj. 28. 22:13
 4/4 anonim ***** válasza:

szívem,már nem tudok hol üzenni neked, most akkor vége? nem aludtam egész éjszaka egy percet sem , itt ültem a gépnél és vártam h legyen valami de semmi, a telefonod még mindig ki van kapcsolva :'(


mi van már?


aggódó barátod

2013. máj. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!