Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az exem félév után a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Littlegirl93 kérdése:

Az exem félév után a barátom akar lenni!?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az exem félév alatt mióta szakítottunk 2x keresett meg h kellek neki de közben "összejárt" egy másik lánnyal. Hittem neki, pár hét után ejtett, eltűnt.

Most megint megjelent harmadszorra is, mondván hogy a barátom akar lenni, hogy legyünk jóban, tudjunk beszélgetni egy társaságban. Ez mit jelenthet?

segítsetek mert már kikészít :'(



2013. jún. 3. 13:14
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
A barataiban bizik az ember. Te meg tudnal benne bizni, annak ellenere, hogy nem egyszer hulyere vett? Ugy, hogy nem. Tok mind1 mit akar, kuld el a francba.
2013. jún. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
Talonban akar tartani, valószínűleg még most is vonzódik hozzád. (Ami nem jelenti azt, hogy ha újra összejönnétek, akkor hűséges is lenne hozzád,)
2013. jún. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim válasza:
engem az exem 1 év után jelölt be facebookon ... nem jelöltem vissza pont az ijen dolgok elkerülése miatt meg van barátom is és nem akarom hogy ez miatt rá menjen a kapcsolatunk. szoval csak azt tudom tanácsolni hogy ne haverkodjatok mert az csak rosszabb lesz hidd el.
2013. jún. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszokat :(

az az igazság hogy nagyon jól tudom mit kell tennem, csak valahogy a szívem nem visz rá mert így legalább jelen van az életemben :( tudom h még annak sem kellene :(

majdnem 3 évig voltunk együtt így nehéz, meg első kapcsolatom volt :(

csak nem értem hogy mit akarhat még ezek után is tőlem :(

vagy ő továbblépett?

2013. jún. 3. 15:50
 5/35 anonim ***** válasza:
nagyon kivancsi vagyok a vegkifejletre... Hogy vajon mit akarhat konretan a srac. Majd ird le mi lett vegul! Te szived szerint visszafogadnad? Szereted meg ot?
2013. jún. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

arra h mit akar tőlem én is :( lehet h tényleg csak barátnak de akkor nekem ez nem kell :( vagy lehet h így akar megint a közelemben lenni, és majd lehet belőle valami :( nem tudom..egyszerűbb lenne rákérdeznem de nem merem :(


rendben :) mindenképpen megírom majd akkor !! amint van vmi fejleményem :(

igen, nagyon szeretem őt :( ez a LEGNAGYOBB BAJ!!

és amilyen bolond vagyok vissza is fogadnám igen :(

2013. jún. 3. 16:28
 7/35 anonim ***** válasza:

jaj istenem mit nem adnék ha felbukkanna az exem.. de engem letiltott kitörölt az életéből teljesen :(

Mindent megadnék, hogy akár barátként újra beszéljünk. :(

Szerintem engedd vissza magadhoz. Mit veszthetsz vele?? Nem muszáj a legjobb barátodnak lennie, ismerősi haveri viszony is pont elég és igy kideritheted mit akar.

2013. jún. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne hagyd, hogy hülyének nézzenek! Emelt fővel utasítsd vissza! Hidd el, bántani fogja az egóját!
2013. jún. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

nagyon sajnálom a helyzeted tényleg :((

mit veszíthetek vele?:( mindazt amit felépítettem ellene :( azok miatt amit 2x megcsinált velem, de ezek ellenére még mindig a legnagyobb vágyam h velem legyen :(


ezt a barátságot is úgy kell elképzelni h ha ő nem ír én nem fogok, illetve h ha összefutunk véletlenül akkor tudjunk beszélni, tudni akar rólam, meg mondta h megnyugvást jelent ez neki meg az első lépést ahhoz h ne legyünk haragba :(

nem tudom ezután h tud rám barátként tekinteni..hosszú időt voltunk együtt. ebből gondolom h túlvan már rajtam :(

2013. jún. 3. 16:46
 10/35 anonim ***** válasza:
Szia! Ez rajtad áll, hogy tudnál e a barátja lenni, de úgy tűnik, te még szereted. Ha elkezdene neked áradozni a barátnőjéről, vagy hogy éppen kivel mit akar csinálni, nem hiszem, hogy ez neked jól esne! Az a baj, hogy te úgy tűnik elkezdtél bizakodni, hátha újrakezdené veled, de valószínűleg ő tényleg csak barátkozni akar!
2013. jún. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!