Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek elfelejtsem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elfelejtsem?

Figyelt kérdés
Tisztázzuk hogy 16 éves vagyok. Van egy fiú aki nagyon tetszik és éppen nemrég költöztek az új városba, ahol mi lakunk a családommal. Tudom hol lakik és most már sikerült a családját megismernem, de őt még nem. Viszont nagyon helyesnek látom őt és már párszor mosolyogtunk egymásra, és gyakran köszönünk is. Csak hétvégén látom őt. Szerintetek van nála esélyem, vagy felejtsem el?

2013. jún. 5. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ezt így nehéz megmondani, mert nem ismerem a fiút. Ha meg akarod tudni akkor őt kérdezd meg ;) 16/f
2013. jún. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem igazán beszéltem még vele viszont már néztünk úgy egymásra mint egy szerelmespár.. megkérdezni meg nem fogom mert nem merem, régebben is úgy pattintott az egyik pasi!:/
2013. jún. 5. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!