Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Lényeg az, hogy van három barátnőm. Fontos az tudni, hogy háromból egyik sem tud a másikról, nem is gyanakodnak.. viszont ismerik egymást, ketten szomszédok, a másik meg a szomszéd faluban lakik, suli timeban, megtudom oldani, hogy úgy találkozzak velük, hogy ne tudjanak gyanakodni..mivel, hogy van az a illem szabály, hogy suliban csókolózni nem illik, na hát így tartom. Viszont, hogy jön a nyár és a home-partik felcserélik a közösségi bulik, és nagyon félek, hogy ha elviszem az egyiket bulizni akkor ott találkozok a másik kettővel, vagy csak az egyikkel.. viszont, nem akarok egyikkel se szakítani, mert mindegyikbe szerelmes vagyok, és ez kölcsönös. és akkor a kérdés, hogy ti mit tennétek, hogy elmondanátok nekik a igazat hátha benne lennének egy 3as-háremben vagy hasonló.. vagy nemtudom

Előre is köszönöm a válaszaitokat(a másik, hogy tudom, hogy egy picit felkavaró a dolog, de mind3 boldog mellettem, és ha kiderülnek a dolgok akkor tuti lesz sírás, és én nem akarok nekik fájdalmat okozni tehát normális válaszokat, ha lehet :) )

17/f



2013. jún. 7. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Atya ég, nem lehet, hogy szeretethiányos + ennyire szexéhes vagy? Vagy nagyon hárem fétises?


Hát ha már ilyenbe belementél, és belekerültél egy szerelmi négyszögbe, akkor vállald is a kockázatot. Csak szereted az egyiket jobban, vagy igazándiból egyiket se, csak becsapod magadat és őket is.

2013. jún. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Pain for Pleasure ***** válasza:

"nem akarok nekik fájdalmat okozni" Perszee, ezért hülyíted őket. Ja és egyszerre csak EGY emberbe lehet valaki szerelmes.

A helyedben beülnék egy sarokba és elgondolkoznék, hogy lehetek ekkora idióta.

2013. jún. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
remélem ez fake
2013. jún. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha bármelyiket is igazán szeretnéd nem lenne mellette más amúgy csak mondom ha ismerik egymást akkor felmerülhet hogy valamelyiknek el jár a szája a másiknak és hopp jaj buktad mind a hármójukat. És egyébként meg nem nagyon tudom mit gondoltál mikor ezt kigondoltad ha olyat írsz hogy nem akarsz egyikőjüknek se fájdalmat okozni szerinted később mi lesz? Majd szépen titokban elveszed mindhármat aztán mindegyiktől lesz egy egy gyereked aztán találgathatod mit mondasz nekik mikor már nem veszik be hogy sok a meló...
2013. jún. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
héé ügyesen tesó :) én 3csajban látok egyet :)
2013. jún. 7. 20:42
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor játsz őrült doktorosdit és varrd őket össze...
2013. jún. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
17 vagyok.. most leszek 12.es, ha utána elkerülök innen úgyis találok jobbat, tehát aztán már nekem is mindegy lesz
2013. jún. 8. 00:35
 8/10 anonim ***** válasza:
Rohadt nagy b*zi vagy! (már ne is haragudj meg! 3 lány? . Te nem vagy szerelmes te nőcsábász vagy. Szegény lányok. Remélem minél hamarabb rájönnek és szétrugják az arcod. Megérdemelnéd! Am szüleid ehhez mit szólnak??
2013. jún. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

kedves mániás,

direkt írtam, hogy normális válaszokat, de látom, hogy nincs benned annyi értelem, hogy ezt felfogd, sajnálom.. az lehet, hogy nő csábász vagyok, de így még mindig jobb mint ha csalnám őket nem?:) szüleim mitszólnak? valójában nekik se tetszik, de nő ügyeimben nem fogadok el unépítő kommentet!

2013. jún. 9. 12:11
 10/10 anonim ***** válasza:
az a helyzet, cukorfalat, hogy csalod őket. vagy ha barátnőt csalsz meg barátnővel, az a te világodban nem számít megcsalásnak? örülök, hogy egy ilyennel se akadtam még össze, ő szerencséjére is, mert utánam a világ két külöböző pontjáról szedné össze a golyóit.
2013. jún. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!