Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vetelytarsnak erzem a baratom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vetelytarsnak erzem a baratom baratnoit. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Raadasul mindig vesztesnek erzem magam veluk szemben.


Egy-ketto kivetelevel az osszes nagyon szep, mindannyiuk egyedi, nagyon ugyes valamiben. Az egyik szepen rajzol es okos, a masik jol enekel, a harmadikkal jot lehet sorozgetni...

Es mindannyiuk idosebb is nalam..



Sokszor ugy erzem, hogy nem szallhatok versenybe veluk, mind a fentebb emlitett dolgok miatt, es azert is, mert a baratom tobb idot toltott/tolt veluk, mint velem. Tavkapcsolatban vagyunk. Veluk naponta talalkozhat, mert ott az iskola, hivjak bulizni stb.

Azt sem tudom uberelni, hogy valamelyikojuket mar vagy 7 eve ismeri, es annyi kozos programon vettek mar reszt... :(


Neha ugy erzem csak azert van velem, mert massal (pl. a sokkal szebb es jobb baratnoivel) nem jonne ossze, mert nekik nem tetszik o, igy ittvagyok en potlekkent...



2013. jún. 8. 12:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Senki sem kényszerítette rád a távkapcsolatot, te mentél bele. Nem érzed jól magad, nem értem mi tart vissza attól, hogy változtass.


Most én mondhatom neked, hogy ne rágd magad ezen, mert semmi értelme és mondvacsinált problémának tartom az egész. Örülnél neki, hogy van egy működő távkapcsolatod.


De ha ilyen érzések keringenek benned, akkor szerintem fölösleges ezt az egész dolgot folytatni.

2013. jún. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

El kell fogadnod azt, hogy vannak barátai!! Legyenek azok fiúk vagy lányok. Azt is el kell fogadnod, hogy mivel ti távkapcsban vagytok, ezért veled nem tud mindig találkozni, ők meg egy suliba járnak és nyilván tudnak.

Ha nem akarna veled lenni, akkor nem lenne. Ugyan miért vesződne egy távkapcsolattal, ha a saját környezetében is összeszedhetne valamit? Azért van veled, mert téged akar.


Lépj tovább az önsajnálatodon, mert megmérgezi a kapcsolatot és te magad fogod elüldözni őt.

2013. jún. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!