Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bosszúálló csajok/srácok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bosszúálló csajok/srácok?

Figyelt kérdés
A barátommal lassan két éve vagyunk együtt!Megelégeltem,hogy az utóbbi időben elhanyagolt,valamint a haverjai fontosabbak lettek neki nálam.Miután közölte velem,hogy a mai estét sem töltjük együtt,mert ő a haverjaival lesz,de "ne haragudjak,nagyon szeret,és holnaptól kezdve csak az enyém lesz,és azt csinálunk amit én akarok...." szóval úgy döntöttem kivételesen nem megsértődök halálosan,hanem megleckéztetem, és írok egy hatalmas listát miket kell/fogunk csinálnunk,és egy szava nem lehet..Tanácsok?? Fiúk ti mi az,aminek nagyon nem örülnétek??:)Pl.: gyertyafilmes vacsi,CSAK csajos filmek,süssön-főzzön nekem.:)

2013. jún. 13. 22:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szex minden mennyiségben, ja és utána gyertyafényes vacsi, és jó férfi leszek.
2013. jún. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

szeritnem ha hagyod hogy azt csinálja amit Ő akar de nem lesz szex akkor azzal jobban kikészited...


mert akkor azt hiszi hogy lenyelted és csinálja a napi programot kedves veled és mindent mosolyogva csinál (mert nem te modndo meg ergó még öszitne is lehet és nicns feszültség) de mikor dobálná le a ruháit mondod hogy "Bocs de most nem jó..."


és ki is akadt... :)

2013. jún. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Mi az,aminek NAGYON NEM örülnétek??:))a szex nem büntetés lenne ..:)
2013. jún. 13. 22:51
 4/15 A kérdező kommentje:
köszönöm!:)) igaz...
2013. jún. 13. 22:52
 5/15 A kérdező kommentje:
gyertyafényes* vacsi akart volna lenni..:)
2013. jún. 13. 22:54
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy tipp, de esetleg meg is beszélhetitek a dolgot. Bár az úgy biztos túl egyszerű lenne.
2013. jún. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Képzeld kedves utolsó, mindig megbeszéljük, utána egy ideig jó is minden,de aztán folytatódik újra...Ítélkezés előtt inkább kérdezz! Bár ez túl egyszerű lenne...
2013. jún. 13. 22:57
 8/15 kolosszus22 ***** válasza:
100%

Hmm...számomra a legnagyobb kínzás, ha Twilight filmet kell nézni, nah, abból egy maraton az összes résszel tuti tökönszúrás! :D

26F

2013. jún. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Utálom a Twilight-ot!!!:)
2013. jún. 13. 22:59
 10/15 anonim ***** válasza:

ma 22:57

attol én is kifeküdnék... xD

2013. jún. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!