Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért érzem azt, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt, hogy a barátomnak percenként elmondanám, hogy mennyire szeretem?

Figyelt kérdés

Odavagyok érte, imádom, szeretem. Egyszerűen nem tudok másra gondolni, állandón eszembe jut. Ez normális?? És az, hogy tényleg percenkét, vagy gyakrabban is elmondanám, leírnám neki, hogy mennyire nagyon imádom? Meg vagyok őrülve? :O (Persze nem mondom ilyen gyakran...)


16L



2013. jún. 23. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
szerelmes vagy
2013. jún. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fellángolás időszakát éled, de jó is az, én férfi vagyok de éreztem ilyet egy lány miatt és tök jó volt de csak 1x az életemben! Ritka e érzés, vigyázz ne sokat hajtogasd a partnerednek ha nem érett, mert kihasználhat!!! és ne szerelmeskedjetek hanem jó programokat csináljatok együtt úgy sokáig tartani fog e érzés, ha szex lesz akkor kiég e érzés és marad egy ember aki vagy érdekes lesz utána is vagy sem! Sok sikert!
2013. jún. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy válaszoltatok.

Sajnos távkapcsolat, úgyhogy ritkábban találkozunk, így minden alkalom egy élmény vele, szinte lehetetlen megunni. :) De még nem tartunk ott, hogy szerelmeskedjünk.

Köszönöm a tanácsokat. :)

2013. jún. 23. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!