Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
1 és fél éve vagyunk együtt a barátnőmmel, és elég nagy a két család közti pénzbeli külömbség. A szülei felhozták, hogy mennek Egyiptomba nyaralni, hogy én megyek e? Nem volt rá pénzem ezért nem is tudtam volna elmenni, ezért barátnőm nélkülem elment. Valójában önzőség lett volna, ha miattam nem megy el, viszont kicsit szarul is érzem magam, mert elment. Fiú 20. Lány 17.

2013. jún. 26. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Az lett volna az igazi, ha a szülei téged is befizetnek!

A lányra ne haragudj, még nagyon fiatal, a szülőkkel"illik" tartania. Jövő nyáron lehet, már a sarkára áll, hogy vagy téged is visznek, vagy itthon marad veled! :)

2013. jún. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így volt jó ahogy van. Azért egy egyiptomi út nem két fillér, ha nem tudod kifizetni itthon maradsz.
2013. jún. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ebben semmi különös.
2013. jún. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
biztos megcsal pár egyiptomi piramisépítő munkással!
2013. júl. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!