Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érez esetleg valamit vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érez esetleg valamit vagy folytatni akarná?

Figyelt kérdés
Barátommal pénteken szakítottunk mert ő nem szerelmes,de szeret... (így nekem nem lett volna jó meg neki se így közös megegyezés alapján szakítottunk...jobban mondva kértem h válaszoljon írta h lezuhanyzik és megírja,de nem írta meg ebből következtettem h vége...) de tegnap felhívott kérdezte h mit csinálok h vagyok merre vagyok mondtam itthon és jól stb kérdeztem h ő? és letört hangon válaszolt h ő is meg van... mondtam neki h este megyek be b.nőm elé a tescoba és mikor jöttünk ki b.nőmmel pont ott volt a benzinkúton... jó persze lehet véletlen is de akkor is picit fura h annyi benzinkút van de ő pont odajött tankolni... nagyon nézett végig még látókörbe voltam... sztetek akarhat még vmit? vagy csak baráti hívás volt...? bár mondjuk mondta h majd beszélünk ha akarom én nem írtam rá és ő se azóta :S normális válaszokat bocs ha hosszú próbáltam lényeget írni

2013. júl. 2. 13:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem még nincs minden veszve. Lehet hogy csak bizonytalan a srác.
2013. júl. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Bántja a dolog, de ha nem szerelmes, hagynod kéne. Találsz jobbat.
2013. júl. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 ASOT ***** válasza:
Jajj gyerekek gyerekek....nem gondolkoztok...:)
2013. júl. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mióta voltatok együtt? Szerintem amúgy próbáld meg elengedni és nem kombinálni. Ha akar, úgyis keresni fog. Bár tudom milyen ez, reménykedsz, de azzal teszed magaddal a legjobbat ha elengeded és tovább lépsz.
2013. júl. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Értem, csak ugye én még szerelmes vagyok és számomra ezek olyanok mintha jelek lennének,de nem akarom tévhitbe ringatni magam ezért kérdeztem itt rá mint kívülállók tapasztaltabbak h nektek mi a véleményetek :)
2013. júl. 2. 13:30
 6/14 A kérdező kommentje:
másfél évet
2013. júl. 2. 13:30
 7/14 A kérdező kommentje:
Jobban ezért se írtam rá meg semmi mert nem akarok pofára esni és ha látom h nem keres úgy akkor toom h semmi nem lesz de ha keresni fog továbbra is meg ezek akkor gondolom akar még vmit :)
2013. júl. 2. 13:31
 8/14 ASOT ***** válasza:

A szerelem egy idő után elmúlik, csak az a kérdés mi marad utána, lehet neki éppen elég maradt utána, csak ezt a "szerelem" dolgot te kicsit felfújod...


De ha nem maradt utána neki szinte semmi , akkor tényleg jobb ha vége.

2013. júl. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd gondolkodni, hadd keressen õ téged, hiszen a pasi volt,aki kijelentette, hogy nem szerelmes, viszont szeret, Nem tudom de másfél év után még dulnia kellene a szerelemnek.
2013. júl. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát igen most rakott ki egy olyan képet is amin ez áll h az ember idővel rájön mit veszített mit kapott mi erősítette meg és h valójában ki áll mellette ( tudom megint kombinálok,de csak na xD ) arra fel írtam h valahol sztem bánja :S
2013. júl. 2. 13:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!