Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátommal nagyon szeretjük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AtBo kérdése:

A barátommal nagyon szeretjük egymást, de van egy nagyon jó fiú barátom akivel nem találkozhatok mert a barátom nem nézni jó szemmel . A barátnőimre sincs sok időm ezért lassan elveszítem őket. Ti kit választanátok vagy mit tennétek?

Figyelt kérdés

2013. júl. 2. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ügyesen megosztva. De ha nagyon jó a kapcsolat és a barátok csak ilyen hétvégi barátok amúgy is, akkor a kapcsolatot.
2013. júl. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A pasibarátomékhoz együtt szoktunk menni, megismerte, látta, hogy nincs köztünk semmi, megnyugodott, már ők is dumálnak. A csaj barátnőmmel meg akkor futok össze, mikor a pasim dolgozik, vagy ő is haverokkal tölti el az idejét.
2013. júl. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Te megtiltod neki hogy bármelyik barátjával nem találkozhat? sosem értettem az olyan embereket akik a másiknak megakarják szabni hogy kivel lehetnek, és aztsem értettem hogy hogy vannak olyan emberek akik megengedik hogy ilyet megszabjanak nekik. Nekem anyum nem szabja meg kivel barátkozhatok nemhogy a barátom. Ilyen nincs!

Van aranyközéput:)

van egy ismerösöm olyan barátja volt hogy elsö pár honapban aranyos kedves, tudod hogy a lány belezugjon, leszálljon a rozsazsin köd. utána szépen lassan elkezdte a barátnőit "elhanyagolni" mivel a fiu kisajátitotta a lányt, és a lány pont mint te, ezt megengedte neki. Fiubarátaival nem találkozhatott, ha vki lájkolta fbon a képét még aztis számon kérte hogy az a fiu neki mit lájkolgat. Nagyon vigyázz az ilyennel:) most azt mondod hogy a te barátod tuti nem ilyen, de ez hogy megszabná hogy kivel barátkozz..:S Most gondolj bele.. ha véletlen szakitanátok, ki lenne melletted, ha a barátaidat elhanyagolod? van egy mondás, ami ez esetben nagyon igaz..


"ne hagyd hogy valaki a mindened legyen, mert ha elhagy nem lesz semmid" ugye milyen igaz?:)

18L

2013. júl. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!