Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Majdnem 5 hónapja vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majdnem 5 hónapja vagyok együtt barátommal lassan, szeretem őt, de annyira furcsán érzem magam? (tovább lent)

Figyelt kérdés
Mielőtt összejöttünk nagyon szomorú voltam, fél éve lett vége 2éves kapcsolatomak, és még reménykedtem benne hogy meg tudjuk a sráccal oldani. Aztán találkoztam vele, egyszeűen elrabolta a szivem, imádtam első pillanattól, nem gondoltam többet az előző srácra, boldog voltam. Rá 1 hónapra kb elmondta, hogy miután összejöttünk, az ex-barátnőjéhez felment párszor dumálni, azt már a a lány mondta, hogy félre érthető dolgokat mondott neki, és hogy egyszer puszilgatta. Azóta semmi probléma, de ez egyszerűen még mindig felemészt, mit tehetnék..? 18L

2013. júl. 2. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Miért írod oda, hogy tovább lent? Látjuk. XD

Dobd ki.

2013. júl. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 zoliba' ***** válasza:
kefélni jár oda. Te lefeküdtél vele?
2013. júl. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Miután összejöttünk nem feküdtek le
2013. júl. 2. 16:41
 4/7 A kérdező kommentje:
én igen, lemaradt
2013. júl. 2. 16:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Először is gondold át azt, hogy az ex-barátnő vajon mekkora jóindulattal viseltetik irányodban. Valóban megbízható a szava? Biztos, hogy nem akar picit se belerondítani a kapcsolatotokba? A barátodat megkérdezted ezzel kapcsolatban, amit az exe mondott?
2013. júl. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 zoliba' ***** válasza:
én am tuti döntés elé állítanám.
2013. júl. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
még az elején volt ez, azóta nem találkoztak, letiltotta minden formában, igaz amit mondott, megbeszéltük utána ezt a dolgot, és szeretem is őt, de néha ugyérzem hogy nem megy ez :/
2013. júl. 2. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!