Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan segítsek a barátomnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segítsek a barátomnak?

Figyelt kérdés
A baràtom kislàny 3 ève meghalt. 1.6 hònapos volt. A kislàny èdesanyja,elhagyta a baràtomat. A kislàny halàlànak az èvèben, krònikus vesebeteg lett. 3 ève szenvedünk. Minden nap fèlünk, hogy vajon mi lesz? Ùgy èrzem, hogy nem szeret, hogy nem tudok neki segìteni. Pedig minden percben vele vagyok. Gyakran veszekedünk. Erdèlyi baràtnõje volt, ès õ megadta neki azt a boldogsàgot, amit èn 3 ève nem tudok. Örlõdöm. Nagyon szeretem.

2013. júl. 3. 06:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem vevő a segítségedre, semmit nem tudsz tenni. Ezzel együtt sajnálom a párodat, egy gyermek halálát nagyon nehéz feldolgozni, hát még, ha mellé ennyi plusz rossz jön. :(
2013. júl. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vidd el pszichológushoz..
2013. júl. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Skywalker33 válasza:

De tudsz tenni!

Imádkozz érte!

Keresd spirituális emberek, csoportok társaságát, vele együtt....

Az ilyen tragédiákat csak az gyógyítja meg ha a dolgokat "magasabbról" is megpillanthatod.


Legyetek Boldogok!

T :)

2013. júl. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fejezd már be ezt a vallásos gyökérkedést, nem ettől leszel keresztény, a jó ég áldjon már meg.


Én is vallásos iskolába jártam, 1-12.-ig, mégis taszít az ilyen "igehirdetés".

2013. júl. 5. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!