Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ha valaki kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha valaki kicsit ittas állapotban megcsalja a barátnőjét, biztos szereti?

Figyelt kérdés

2013. júl. 8. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:

nem

sőt

2013. júl. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem szereti, csak jó hogy van egy biztos hely ahova bármikor be lehet d*gni a tudodmicsodát
2013. júl. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szereti, de a kapcsolat biztos nem működik.
2013. júl. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ASOT ***** válasza:
Hát persze, minden bizonnyal....pff
2013. júl. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Részegen sem méssz fejjel a falnak mert tudod, hogy fáj. Hülye kifogás az, hogy 'részeg voltam', ha szeretsz valakit részegen is annyira tudsz gondolkodni, hogy nem csalod meg.
2013. júl. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem igaz utolsó!! Sajnos a pia hatása alatt az ember képes olyan hajmeresztő dolgokat megtenni amiket józanul nem tenne. Én is megcsaltam a párom részegen egy csókkal pedig nagyon nagyon szerettem! Sajnos nem bocsájtott meg. Pedig én józanul valóban soha rá sem néztem másra de piásan teljesen kifordultam önmagamból és bepróbálkozott egy srác nem vágtam pofon a bódulattól...
2013. júl. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 HalkHogen ***** válasza:
Hát persze! Ez csalhatatlan jele annak.
2013. júl. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!