Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez túl nagy korkülönbség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez túl nagy korkülönbség?

Figyelt kérdés
Én most 20 éves vagyok és van egy 25 éves barátnőm(Kb.1 éve vagyunk együtt,de 2 éve ismerjük egymást) .....Jól megvagyunk,én nagyon szeretem Őt , és Ő is szeret engem!Viszont a barátaim szerint túl nagy a korkülönbség és ezzel a kapcsolattal csak a barátnőm idejét vesztegetem , mert úgyis félév múlva szakítunk:"hisz az ilyen kapcsolatoknak mindig hamar vége van....."Ti mit gondoltok erről ? Szerintem butaság amit a barátaim mondanak,de nem szeretném ,hogy több év után derüljön ki , hogy még is igazuk volt!(Bocsi az érthetetlen fogalmazásért és/vagy helyesírási hibákért,de telórol írtam) VÁLASZOKAT ELŐRE IS KÖSZÖNÖM !

2013. júl. 14. 01:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20 évesen nekem is 25 éves barátnőm volt és nagyon boldogok voltunk, kivéve amikor nem :D Szóval nyugi, minden működhet. Sőt, nem ez a lényeg, de a szex is isteni volt vele.
2013. júl. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ott lehet majd a probléma, ha a barátnod már eskuvot, családot (babát) fog akarni és te meg nem.

L, 22

2013. júl. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Idióták. Ha érettségileg egy szinten vagytok, az már pozitívum.
2013. júl. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Amúgy nem nagy a korkulonbseg
2013. júl. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáljátok ki, belehalni senki nem fog. Ha nem sikerül, nem volt az olyan nagy időveszteség, legalább megismertétek egymást; ha mégis együtt maradtok, akkor meg legalább közösen patkolhattok el:) Sztem megéri megpróbálni.
2013. júl. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat!Idáig mindenkinek ment a pont :) Egyébként érettségileg KB.egy szinten vagyunk....Sőt akár én már 1-2 év múlva is bevállalnám a családot(persze nem erőltetem),de Ő még viszonylag sokáig akar várni ,amit elfogadok....A másik probléma ,hogy az Ő "barátai" eléggé cikizik azzal ,hogy: "milyen dolog ez má'...." Ő már nem is nagyon lóg velük ,de azért mégis elég régóta ismeri őket és azt ,sem szeretném ,ha miattam hagyná ott őket, és emiatt lenne boldogtalan....
2013. júl. 14. 01:17
 7/13 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozzatok azzal, hogy más mit mond, ha ti megvagytok jol :)

L, 22

2013. júl. 14. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%
ez semmi nem nagy korkülönbség, ugyan már nem kell kapkodni, nem akar mindenki mindjárt családot, van erre bőven idő, egyenlőre csak élvezzétek egymást, csak a kapcsolatra és egymásra kell figyelni, nem lesz semmi baj, N
2013. júl. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
7/7 válasz pozitív :) Köszi mindenkinek , megpróbáljuk megfogadni a tanácsaitokat....Még 1x kösz azt is ,hogy meg nyugtattatok !
2013. júl. 14. 01:34
 10/13 anonim ***** válasza:
Unokatesom 23 és 35+ pasassal van együtt már pár éve. elvannak.
2013. júl. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!