Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon tényleg szereti, vagy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tényleg szereti, vagy?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, aki történetesen a legjobb barátnőm. Nagyon sokat csalódott már fiúkban, sokan kihasználták. Most van egy fiú, akivel lefeküdtek, és utána összejöttek, mert egymásba szerettek. Ezt értem, de már annyian mondták neki, hogy így meg úgy szeretik, és mindig szakítás lett a vége:( A barátnőm 14 éves, a barátja meg 17.:| Sokat veszekednek állítólag, de alapvetően meg vannak. 1 hete járnak... Nagyon féltem :'( Szerintetek szereti a pasi?

2013. júl. 14. 11:58
 1/8 anonim ***** válasza:
de istenem a barátnőd a hülyeee...14 évesen csak úgy lefeküdt egy 17 éves pasival?:DDD
2013. júl. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: Tudom, de hiába mondom neki. Ahjjj :(
2013. júl. 14. 12:00
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Szóval amit magadról leírtál, mert gondolom nem a csaj barátnője van, ha meg igen akkor sok közöd nincs hozzá.

De hogy válaszoljak, egyik kapcsolat sem tökéletes! Aki ezt mondja hazudik, minden kapcsolatban van veszekedés, civakodás is. Lehet hogy még nem az elején de tuti van.

Az hogy előtte lefeküdtek és majd csak utána jöttek össze az már teljesen más dolog, lehet előtte ismerte már a srácot.

2013. júl. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
mert gondolom nem a csaj barátnője vagy*
2013. júl. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Am a kérdésre válaszolva szerintem szereti a barátja..de csak a punciját://
2013. júl. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

17 éves srác, aki megfektet egy 14 évest, sokat veszekednek, és már 1 egész hete járnak... igen, biztos szereti a pasi:)

Gondolkozz már egy kicsit.

2013. júl. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igenis van hozzá közöm.:D
2013. júl. 14. 12:10
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"Nagyon sokat csalódott már fiúkban, sokan kihasználták. "

14 évesen?!?!?!


"Sokat veszekednek állítólag, de alapvetően meg vannak. 1 hete járnak... "


1 hete járnak és sokat veszekednek?!!?!? Mi az anyámon lehet 1 hét után összeveszni?!?! Jó Istenem...

2013. júl. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!