Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy csökkentsem a hisztieimet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csökkentsem a hisztieimet, pukkadásaimat? Már engem is zavar.

Figyelt kérdés
Pár hónapja vagyok barátommal de egy ideje mindenen hisztizek és ezért veszekszünk. De nagyon szeretem és nemakarom elveszíteni e miatt. Engem is nagyon zavarnak már a hisztiim mert kis apróságok miatt vannak... :(

#szerelem #veszekedés #hiszti kapcsolat
2013. júl. 21. 10:54
1 2
 1/12 IfYouKnowWhatIMean ***** válasza:
Tudom, közhely, de számolj el háromig, és azalatt gondold végig, hogyha most megint kiborulsz, akkor veszekedni fogtok, és akkor se te, se ő nem lesz boldog. Egyébként mi miatt vagy ilyen feszült? talán valami családi, vagy munkahelyi probléma?
2013. júl. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
legtöbbször a barátom legjobb barátja miatt aki mindig mondd vmit amivel felidegesít vagy eléri hogy rosszkedvem legyen valamit h rossz a kapcsolatunk és hasonlókat. ez miatt lettem hisztis. és van h kicsúszik a számon elég durva szó is és nemakarom megbántani barátom aki még akkoris mellettem van amikor durvákat mondok. És szerintem azért se hagytam még abba a hisztiket mert olyankor is nagyon törődik velem sőt van hogy jobban és már mindent hisztivel akarok elérni. De nem tudatosan és nagyon rossz. Tényleg szeretem és nem akarom h elveszítsem!
2013. júl. 21. 11:14
 3/12 IfYouKnowWhatIMean ***** válasza:
A pasid barátja miatt? Ugyan! Gondolj arra, hogyha a ti életeteket piszkálja, akkor neki tuti nincs sajátja, nem?:) Próbáld figyelmen kívül hagyni őt, és azzal törődni, hogy ti boldogak vagytok, és aki nem így gondolja, az bekaphatja.:D. Próbálj ne mondani a barátodnak durvákat, hiszen épp elég probléma, hogy a csaja(akit egyébként biztos vagyok, hogy imád), és a legjobb haverja nem annyira kedvelik egymást. Tudom ez is közhely, de ha nem reagálsz a sértésekre, egy idő után a barátja is megunja ezt, és ezt tapasztalatból mondom.
2013. júl. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 IfYouKnowWhatIMean ***** válasza:
És hidd el, a barátod nem csak akkor szeret, és törődik veled, amikor csúnyákat mondasz. Néha mondjuk vegyél egy bort, és üljetek ki a teraszra beszélgetni. Ez nekem pl. annyira bejön, mert ilyenkor olyan meghitten tudunk beszélgetni, hogy szinte hallom a hangján, hogy imád engem:D
2013. júl. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az lesz. Tényleg szeret barátom nagyon látszik. ( bár legjobb barátja szerint mivel komoly kapcsolata nemvolt még én vagyok az élső így nem biztos hogy szeret lehet csak kötpdik.. na ezzel is mindig felidegesit. szarul esik hogy azt próbálja bizonygatni h nemszeret a barátom. mert sajnos én nagyon kattogok az ilyeneken mégha tudom hogy nem is igaz akkoris..)
2013. júl. 21. 11:25
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát a bor kilőva. nem ihatok mert tönkre ment a májam. Volt egy nagyon durva időszakom egy fiu miatt és akkor teljesen tönkretettem orvos ismerősöm vizsgált és elmondta h ha folytatom h iszok átlépi a határt és nemtud regenerálódni a májam. Ezen is sokat veszekszünk pl tegnap hogy bulizni mentem barátnőkkel és ittam meg is bántam mert barátom mmiatt rég nem iszok.
2013. júl. 21. 11:27
 7/12 IfYouKnowWhatIMean ***** válasza:
hajaj. Látom vannak problémák rendesen:(.
2013. júl. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
igen sajnos :(
2013. júl. 21. 11:34
 9/12 anonim ***** válasza:

Nalunknis ez volt az elejen,h amikor hisztiztem mindig jott bekulni,elneztena hisztijeimet, puszilgatott utana stb. Eztgy ido utan pizkosul mrgbfogja unni es ha hisztizel le fogja tojni. En is ugyan ebbe a hibaba estem mint Te, barcsak visszaforgathatnam az idot,h ne hisztiztem volna annyit!

Vigyazz, mert egyszer mindenkinel betelik a pohar...

19/N

2013. júl. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Tudom :( Kb két három hete lettem ilyen de elegem van magamból...
2013. júl. 21. 11:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!