Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

9 hónapja vagyok együtt párommal, ebből fél éve élünk együtt. Nagyon szeretem őt, és elmondása szerint ő is engem. Minden jól ment eddig, persze voltak kisebb súrlódások, de hol nincsenek. Múlt hét hétfőn éppen összebújtunk, mondogatta nekem, h kellek neki, meg, h mennyire szeret, és, h miért nem talákkoztunk mi előbb stb. Én is mondtam ,h szeretem, de mondtam neki, h szeretném, h kicsit több figyelmet kapnék, mert mostanság elkezdett hanyagolni. Mondta, h ezt ő nem így érzi de ok. Erre másnaptól olyan passzivitást mutatott felém, mintha egy rideg szobor lenne, se puszi, se ölelés, se egy kedves szó. Ez ment vasáranpig, mikor is mondta,h van egy két baja velem, ezeket megbeszéltük, h mik azok és hogyan változtassak rajtuk. Utánna aznap este hipercuki volt, megint bújt szeretgetett, csókolt stb. Tegnap viszont megint rideg lett, sőt minden eddiginál jobban. Ilyeneket mondogatott, h sznte az a kapcsolat nem megy, de velem nincs baja stb. Erre megkérdeztem, h akkor szeretné ha csomagolnék és elköltöznék? Mire, h nem akar ő erről beszélni.

Ti mit tennétek? Szeretem őt és vele akarok lenni, de nem értem ezt a hírtelen hangulat ingadozásait. Nem terhes és 1 hete volt a havi is neki. Nem értem, h azt mondja ez nem megy, de nem akar szakítani sem... Lehet csak szimplán hisztis? Nemrégiben égett le a strandon, és a combja is fáj, meg fogproblémái is vannak, és a meleg is megviseli. Lehet csak nyűgös, h így minden összejött most neki?

Ti mit tennétek a helyemben? Próbáltam vele beszélni, h mi a baja, de mindig csak ködösít. :/



2013. júl. 23. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
velem is volt hasonló helyzet! nekem a legjobb olyankor az volt ha ő jött oda hozzám és bújt és szeretgetett! lehet hogy jól esne neki ha szeretgetnéd!
2013. júl. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj,de nekem nagyon úgy tűnik,hogy a csaj már nem szerelmes,de nincs benne annyi gerinc,hogy ezt beismerje.Inkább játszmázik még kicsit,hadd jöjj rá magadtól,mi a pálya.Azt várja,Te mondd ki a végszót,mert az úgy könnyebb,mint eléd állni nyíltan,és elmondani,mi a célja.
2013. júl. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha elkezd utalgatni arra, h ez így nem megy stb, akkor az gyakran azt jelenti, h valaki más is van a látóhatáron. Azért nem hajlandó egyenes választ adni, mert még nem biztos a dolgában. A hangulatváltozás se jó jel, gyakran az őrlődés okozza, hogy mit is lépjen. Néha visszaszalad apucihoz ha megijed a változástól, máskor viszont útál mivel az új pasas jobban vonzza, és te akadály vagy.


Én kicsit jobban odafigyelnék a helyedben mit csinál, kivel levelezik stb. Ha gyanú merül fel, akkor jobb mihamarabb a piros lap.


Remélem nincs igazam.

2013. júl. 23. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mi anno ezt megbeszéltük, h ha ez a kapcsolat nem megy, akkor elválunk békében, nem keresünk mást a másik háta mögött. De ha úgy adódik, h vki szerelembe esik másba, akkor leülünk megbeszéljük és harag nélkül elválunk mint két normális ember, és mindenki megy a maga útján. Szval ezt nem felételezem, főleg, h konkrétan meg is kérdeztem most tőle, h van vki a láthatáron. Mire, h nem mert ígéretet tett nekem.
2013. júl. 23. 15:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!