Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek h összejöjjünk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek h összejöjjünk?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,aki tetszik nekem.Volt esemény lakhelyemen és mondta,hogy találjak ki valami programot,és volt olyan dolog amit azt mondta,hogy meg beszélünk személyesen.De aztán baráti körbe volt és nem jött oda hozzám,de az nem is volt a program része.Szóval a lényeg az,hogy nem beszéltünk és most mit tegyek,hogy összejöjjünk,de ne legyen az,hogy én vagyok belezúgva és,hogy én futok utána.Hogy érjem el,hogy összejöjjünk...A válaszokat előre is köszönöm és tényleg csak az itjon,aki segiteni akar..és nem feltételekkel,hogy vegyem fel facebookon vagy küldjek képek...Köszönöm még egyszer a válaszokat.

2013. júl. 23. 18:39
 1/4 A kérdező kommentje:
Na senkinek semmi ötlet?
2013. júl. 23. 20:09
 2/4 anonim válasza:

Kérdezd meg ezt tőle:

"Mi a helyzet a személyes megbeszéléssel ? Ennyit jelentettem csak neked ? Neked is csak egy vagyok a sok közül ?"

Megtudod a választ.

2013. júl. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Anyum ez tényleg jó ötlet...köszönöm és ha valakinek van még valami ötlete az irjon! :)
2013. júl. 24. 08:59
 4/4 A kérdező kommentje:
*Amugy
2013. júl. 24. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!