Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez mennyire igaz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mennyire igaz?

Figyelt kérdés
[link]

2013. júl. 25. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Im for ever alone.
2013. júl. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
50%

Mi a tanulság, hogy a kedves srácok mindig egyedül maradnak mert a csendes lányok inkább kismacskákkal játszanak, a kedves lányok a bunkóval jön össze és a k.urva a gazdaggal. Tanulságok:

Ne legyél kedves srác

Ha kedves vagy csak egy k.urvát kapsz

Légy hát bunkó és troll

2013. júl. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
68%

Teljesen igaz !

28F

2013. júl. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A kedves srác után eleinte megy a csendes csaj, de ő meg őt nem veszi észre és ezért játszik inkább a macskával. Ha ők is lejjebb adnák az igényeiket, vagy csak simán kinyitnák a szemüket, akkor össze is jöhetne a csajjal. Szóval itt nem a kedves srácot kell minden esetben sajnálni, mert ő is csak ugyanúgy viselkedik, mint az aranyos csaj, bunkó, stb... azután megy, akinél senki esélye és mást nem vesz észre.

2013. júl. 25. 16:36
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem igaz. Épp tegnap beszélgettünk a barátaimmal erről. Szó mi szó, ezt megállapítottuk, hogy sok csajnak - nem szeretnék általánosítani, ezért írtam, hogy sok és nem mindenki - imponál az, ha a pasi úgymond kicsit lesz*rja bunkó vele. Jobban bele tudnak szeretni, többet gondolnak rá. Randi után, nem hívja fel a pasi, és a csaj csak arra tud gondolni, mikor hív már. A várakozás után pedig még jobban fog örülni, hogy végre hívta. De ugyanez igaz, a csajokra is. A pasik nem szeretik a könnyűvérű csajokat, ők csak egy éjszakára kellenek. Jobban megbecsülik azokat, akik nem adják egyből oda magukat. Szóval az ábra szerint a bunkó pasi szalad a k***a után, ez eddig oké. De nincs folytatása. Ugyanis megd**ja, aztán megy az aranyos lányhoz.

A kedves srácok is bejönnek a lányoknak, de itt sem lehet általánosítani. Én csak magamból indulok ki.


Volt 15 évesen egy barátom. Mindent megkaptam tőle. Szerelmes voltam persze, de mindig az volt amit én akartam, ajándékokkal lepett el. Őszintén szólva nem volt rá szükségem és nem is emiatt voltam vele. De másfél év után úgy meguntam, hogy nem határozott, nem magabiztos, én hordom a nadrágot és néha még az anyja is voltam. Mostani párom, pedig maga a magabiztosság. Mr Határozott. Biztonságban érzem magam mellette, persze néha ő is bunkó. De egy bunkó tettére jut 10 jó tett.


Sokan félreértelmezik a bunkó szó jelentését. Kíváncsi vagyok, ha megkérdeznék 100 embert (csajokat és pasikat is) ki hogyan definiálná a szót :D


Meg kell találni az aranyközéputat a bunkó és a kedves között. Az utolsó sorban lévő képen, pedig a kedves srác és a csendes lány simán összejöhetnének és lenne egy cicájuk :D


Ez a kép is csak sztereotípia, amit egy elkeseredett fiúcska csinált.

2013. júl. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A bomba csajok nem a kedves hanem a lóvés csávókra buknak.Azok meg mivel nyeregben érzik magukat akár bunkózhatnak is.
2013. júl. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!