Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A lányok szeretik, ha a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok szeretik, ha a fiú csókolózás közben néha a fenekét fogja?

Figyelt kérdés
2 és fél hete vagyunk hivatalosan együtt a barátnőmmel. Hogy mit értek ezalatt? Azt hogy 2 és fél hete kérdeztem meg hogy lenne-e a barátnőm. Igaz már előtte is smároltunk nem egyszer. Na de térjünk vissza a kérdésre. Van mikor egy padon smárolunk, én átölelem, de az egyik kezem elveszi és az egyik melle felé irányítja. Én természetesen benne is vagyok :D és mikor a mellén van a kezem akkor érzem hogy erősebben és vadabbul csókol. Van olyan, mikor állunk és smárolunk, akkor megfogom a fenekét két kézzel. Na ilyenkor is érzem hogy tüzesebb ez az egész(vadabb,erősebb). De ezt ugye szeretik a lányok? én 15 a lány 14éves. Ja és jut eszembe: mikor smárolunk egy padon akkor általában a lány is tapogat a sliccem körül. Azt meg el ne felejtsük hogy közben bitang erős erekcióm van :D

2013. júl. 26. 00:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Mindjárt hányok.


Na fél óra múlva re.

2013. júl. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Miért kell ezt egy padon nyilvánosan csinálni? Azt hiszitek, másokat érdekel, hogy mit csináltok? Én ha meglátnám, hogy ott faljátok egymást egy feltűnő helyen kirúgnám alólatok a padot és mondanám h takarodjatok haza.
2013. júl. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
16%
Nekem is kell egy ilyen barátnő! *-*
2013. júl. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 ameoland ***** válasza:
64%

Mindig is akartam egy ingyen prostit.

Meg ne haragudj kérdező,ettől független lehet ez a lány jó ember.

2013. júl. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

ja nem mondtam a környezetet. bocs.

itt nálunk van egy kis park.

nem jár erre senki.

max óránként egy biciklis

2013. júl. 26. 00:21
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
négyes :DDD
2013. júl. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%

nem igazán,ha velem smárol ne fogdossa a seggét


amúgy:

ha 14 évesen így viselkedik akkor egy szép nagy r ibanc lesz,attól hogy nem jár arra sok ember még nyilvános hely,nem kell tapogatnotok egymást a nyílt utcán

2013. júl. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
persze, hogy szeretik. a barátnőd is imádja. azért lesz akkor egyből vadabb :)
2013. júl. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
11%
Bevadúlt XD
2013. júl. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
91%
14 évesen? Te jó ég. Ez még egy felnőttől is undorító és erkölcstelen viselkedés. Ha dugni akartok, menjetek szobára, bár ennyi idősen még azért nem kéne... bakker. Egyébként sok lány szeret r*banc lenni, különösen a 14-15 évesek, nyilván a barátnőd is.
2013. júl. 26. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!