Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Miért nembírom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Miért nembírom elfelejteni?

Figyelt kérdés
Nemrég ért véget egy 2 éves kapcsolatom ami már sokszor rossz volt de mégis összetartott minket valami. Mióta szakítottunk én ugyérzem hogy hiányzik valami belõlem. Járok szórakozni, sok hobbim van, a barátaim támogatnak és egy ideig boldog is vagyok de van amikor hirtelen kitör belõlem a sírás és akkor nehéz elfolytani.. Próbálom elpalástolni ezeket a dolgokat magamban de nem sikerül. Volt azóta már pár fiú akikkel ismerkedtem de egyiknél sem éreztem hogy olyan boldog lennék mint vele voltam... Volt már egy ugyanilyen szakításunk de akkor megint egymásra találtunk, de ezt nem értem... Nem tudom elengedni.. Mit tegyek? Nagyon elszomorít az egész.. :(

2013. aug. 4. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
A szerelmed elvesztése után is egy gyászidőszak van. Amíg nem léptél túl rajta, akárkivel is próbálkozol, nem leszel boldog. Először a múltadon kell túllépni, aztán új embert megismerni, hogy se magadat, se a másikat ne csapd be. A módszereknek nézz utána a neten, kérdezősködj barátoktól, szakembertől adott esetben.
2013. aug. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2013. aug. 4. 19:59
 3/5 anonim ***** válasza:
adj időt magadnak...tüntess el mindent magad körül ,ami rá emlékeztet.Pl:rendezd át a szobádat.Én-anno-még a face-ről is letiltottam,ne is lássam,még csak véletlenül sem...sokat segített...
2013. aug. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyébként jobb ha elengeded...ha nyaggatod,meg hívogatod megutáltatod magad vele mégjobban...hagyd..
2013. aug. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

õ letiltott engem..

de nemértem. hogy képes ennyi idõ után ugytenni mintha semmi nem lett volna köztünk? más emberek akiket ismerek mind jóba vannak a volt szerelmükkel csak mi nem... pedig sokat jelentett nekem.

tudom hogy elkell engednem, elis engedtem. csak még itt van, belül....

2013. aug. 4. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!