Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit választanátok a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit választanátok a helyemben? A szerelmet, vagy azt, hogy lehetőség van világot látni?

Figyelt kérdés

25 éves lány vagyok. 2 éve élek párkapcsolatban, minden remek köztünk. Édesanyám szereti, és a testvéreimmel is nagyon jól kijön. Épp tervezgettük az összeköltözést.


Mindig szerettem utazgatni. Mielőtt vele összejöttem, szinte mindig úton voltam. Turizmus szakon végeztem,ezzel is utazhattam minden fele.Érdekel minden kultúra,szeretek kicsit mindenbe belelátni. Most két éve, mióta vele együtt vagyok, úgymond lenyugodtam. Egy utazási irodában dolgozom, utazgatás nélkül.

Most viszont, édesapám felajánlotta, hogy mivel már mindennel végeztem itthon, ha gondolom költözzem ki hozzájuk Amerikába. Egy jó ideig ugyan kint nem lenne munkám, meg elég sok mindent el kéne intéznem, de iszonyatosan csábítóan hangzott. Nagyon erősen gondolkodom az egészen. Amikor viszont elmondtam a barátomnak, teljesen kiakadt. Ugye, tudja, annak mi lenne a vége.

El is bizonytalanított. Egyszerűen nem tudom, mit tehetnék. Ti mit tennétek a helyemben? Köszi előre is a válaszokat!



#szerelem #lhetőség
2013. aug. 9. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:

világot látni is lehet késöbb meg szerelemt találni is.

Több mint valószinü hogy a világjárást választod, mert ap énz olyan kulcs amivel szét lehet nyitni a női lábakat és be lehet zárni vele egy tul sokat tudó ember száját.

rád az elsö verzió érvényes szóval jó utat :)

2013. aug. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nézd, ha már egyáltalán megfordultult a fejedben a gondolat, akkor nem is szereted annyira a srácot. Menj Amerikába.
2013. aug. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát én ebben az esetben próbálnám elintézni azt, hogy a párom is velem jöhessen, ha akar.


Azt, hogy Neked mi fontosabb Neked kell tudni.

Hát nehéz ügy. Remélem jól döntesz.

Sok sikert.

2013. aug. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezt csak Te és a szíved döntheti el. Ebben a korban én inkább az utazást választanám, szerelmet vagy párkapcsolatot bárhol találhatsz...
2013. aug. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én sokmindenről lemondtam az exem kedvéért, jól meg is bántam, amint szakítottam vele minden álmom valóra váltottam és nem bántam meg, megtaláltam a jelenlegi páromat akivel mindenben támogatjuk egymást úgyhogy igazi sikertörténet. De te tudod, veled is tarthatna a párod, ha szeretek valakit nem bírnám nélküle, utána mennék. Odakint amúgy is jobb az élet mint itthon..
2013. aug. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem is nagyon értem , hogy miért kell választani. Miért nem megy a srác is veled ?
2013. aug. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mert ő nem hajlandó elhagyni semmi pénzért Mo-t. Mondtam neki, hogy jöjjön, de a válasza annyi volt ez mellé, hogy nem akar az apám nyakán élősködni, ahogy én.., amíg nem lesz munkánk.


Elég nehéz. Sajnos egyáltalán nem tudom, mit tegyek.

2013. aug. 9. 15:05
 8/8 anonim ***** válasza:
A srácról 1 sort írtál az utazásról meg 10-et. Sztem ez eléggé egyértelmű... De mivel nem ismerlek mint ahogy itt senki, lehet mondani dolgokat de az h egy teljesen más ember hogy cselekedne attól neked még nem lesz jobb. Bármelyik döntést meglehet bánni.. vagy nem..
2013. aug. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!