Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok ti ilyenkor csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti ilyenkor csak szórakoztok? (többi lent)

Figyelt kérdés
3hete randizgatok egy lánnyal 50km re lakik tőlem heti 3x szoktunk kb találkozni. nagyon jolnérzem magam vele és ő is velem. eddig még nem történt komolyabb csak csòkolòztunk viszont azt rengetegszer:D legutòbbi talinál meg kérdeztem össze jönne e velem. azt mondta h nem tudja mert sokszor csalòdott már pasikban ugyanakkor nagyon szeret velem lenni. szerintetek játszik velem vagy tényleg nem tudja mit akar? en nagyon imádom a tàrsasàgát de ha továbbra sem akar párkapcsolatot akkor nem nagyon akarok több időt pénzt és enegriát belelölni ebbe,én màr nagyon vágyom.egy rendes párkapcsolatra.

2013. aug. 11. 10:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tudja hogy mi van. De biztos szeret ha 50 km-ről idejön.
2013. aug. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Szálam a sokat csókolózunk már kapcsolatot jelent. Úgy hogy ez elég fura. Kérd már számon, hogy ha nem akar kapcsolatot, akkor miért is csináljátok azt amit.
2013. aug. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
29%

NEM! Te vagy kicsit eszetlen, ha három randi után így állsz az egészhez!


Mint mondta is, sokat csalódott, bizonyítást vár, hogy neked ő kell.....De hát nem igazán vagy oda érte, ha 3 randi után eldobnád... -.- "Férfi".....

2013. aug. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
jaj ez csak kamu dolog.. egyszerűen mondd meg neki, ha akar, akkor dumáljátok meg, ha meg nem akkor egyik jobbra másik balra.. kár egymás idejét, lóvéját, meg energiáját pazarolni.. nem szeretem az ilyeneket, akik nem tudják eldönteni, hogy mit akarnak, és csak ilyen kamu szöveggel tudnak előhozakodni.. egy megbeszélést még áldoznék a dologra ( nyilván ezt akkor, ha nem sikerül ), ha meg sikerül, akkor folytatnám, ahogy eddig.. de, ha a tervezett megbeszélésen nem tudná, hogy mit akar, akkor hagynám az egsézet
2013. aug. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
38%
Pasik, bennetek már nincs semmi hódítási ösztön?
2013. aug. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Szerintem mar az gaz hogy sokat csokoloztok, de nem vagytok egyutt. 3.nak adok igazat.
2013. aug. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

3-as, te egy igazi matekmatikus vagy..

látszik, hogy számolni se tudsz.. ha azt írja, hogy hetente 3x-or találkoznak, akkor eddig volt 9 randi.. nem díjazom az olyat, hogy nem tudja mit akar.. ja és mindent csak a férfi bizonyítson? és a nő mit csinál, addig elvan? nem csinál semmit? randizgat mással?

2013. aug. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Egyik kérdést sem volt értelme feltenned.
2013. aug. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:

Utolsó kommentelő: olvasd már el az első mondatot.:DDD "3 hete randizgatok egy lánnyal 50km re lakik tőlem heti 3x szoktunk kb találkozni.".

Azaz: 3 hete. egy héten háromszor(kb). azaz ez már 9 randi volt.;)

Amúgy a kérdezőnek: szerintem a következő találkozásnál kérdezz rá hogy akkor ő mit akar ,mert te többet akarsz. :)

2013. aug. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
ja és még a 3asnak.. ja a srác költse a lóvét a találkozásokra, a csaj meg csak hülyítse.. egy találkozás mondjuk csak 1000 Ft utazásra..
2013. aug. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!