Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nektek nem tűnt fel, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek nem tűnt fel, hogy a szebb nők inkább választják az egyedüllétet és nem görcsölnek annyira?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy az átlagos vagy csúnyácskább nők elkezdenek pánikolni, ha nincs bizonyos kor fölött komoly kapcsolatuk, a szebbeknek pedig nincs ilyen gondjuk, mert tisztában vannak fel, hogy bőven válogathatnak, és nem érik be egy pasival, akibe igazán nem is szerelmesek, csak hogy bizonygassák, hogy nem vesztesek, fel tudnak mutatni párkapcsolatot.

2013. aug. 16. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok vele férfi létemre!
2013. aug. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
De. Még a saját bőrömön is tapasztaltam, mivel évekig voltam így, mert nem értem be olyannal, akit nem szerettem. :)
2013. aug. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez így van. Mondhatni és a "szebb" kategóriába tartozom és inkább vagyok egyedül, mint azokkal akik eddig próbálkoztak de nem tetszettek. Meg még nem is találtam senkit aki nagyon kéne, én tényleg csak olyannal jövök össze akiért oda meg vissza vagyok.
2013. aug. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akik szebbek, és ezzel tisztában is vannak, azok válogatósabbak is, mert megtehetik. Így csak a legjóképűbb férfiakkal hajlandók összejönni, előbb-utóbb úgyis a horgukra akad olyan is.
2013. aug. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van benne némi igazság.
2013. aug. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az attraktív nő kategóriába tartozom és az eddigi életem többségét egyedül töltöttem. Csak olyannal jöttem össze, akibe tényleg szerelmes voltam. Mással meg nem, minek? Minek járjak olyannal, akibe nem vagyok szerelmes? Egyébként páran mondták azt, hogy azért élvezem az egyedüllétet, mert körülöttem forog a férfivilág. :) Ebben van igazság, de a férfiaknak nem számított, hogy volt kapcsolatom, akkor is kikezdtek velem. :)
2013. aug. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ezzel én is így vagyok,de csak mióta önbizalmam is van.régen sem voltam csúnya de önbizalomhiány következtében vhogy "kapcsolat függővé" váltam, csak akkor éreztem magam vkinek ha épp volt kapcsolatom. egyéb esteben jelentéktelennek érztem magam akit senki sem vesz észre.

de szerencsére ezt az énem magam mögött hagytam vhogy a sport kihozta a magabiztos "keményebb" oldalam.nem utolsó sorban az alakom is sokkal nőiesebb,izmosabb lett szóval részben ez is hozzájárult a személyiségem fejlődéséhez.

2013. aug. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
44%

Inkább az önbizalommal vonnám párhuzamba. Bár valamelyest összefügg a dolog. Meg arra jöttem rá, hogy megszépít, vagy épp csúnyácskává tesz valakit szimplán az, hogy mit gondol saját magáról. Ha bebeszéli magának, hogy csúnya, akkor gyönyörű, színésznő arccal, modell alkattal is lehet "jelentéktelen" a megjelenése, ha feszengve áll, nem mosolyog természetesen, stb.

Szóval szerintem a "szebb nők" valójában nem feltétlenül szebbek, de jó a kisugárzásuk és eleve a jellemükből fakadóan ők azok akik nem görcsölnek azon sem, hogy egyedül maradnak-e

2013. aug. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!