Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tekint ram?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tekint ram?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akivel par honappal ezelott ismerkedtem meg. Mindennap beszelunk, sokszor erdeklodik irantam, nagyon kedves dolgkkat ir, neha eleg szemelyeseket is, kicsit felreertheto. Eloben is nagyon jol elvagyunk, beszelgetunk, nevetunk. Sokszor "er hozzam". Mondjuk megfogja a labam egy pillanatra vagy megsimogatja a fejem Neha viszont eleg furcsa... Nem tudom eldonteni hogy tekint ram. Baratsagnal tobbet akarhat vagy nem.!?

2013. aug. 20. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle,az a legegyszerűbb. 18/L
2013. aug. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csilla te vagy az?
2013. aug. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem csilla vagyok :DDDD
2013. aug. 20. 17:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mit jelent az, hogy furcsa.
2013. aug. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem tetszel neki, de... olvass utána. nagyon jó oldalakat találhatsz a testbeszédről.

Sok mindent leszűrhetsz valaki testbeszédéből. Olvasgass ilyen oldalakat és kövi talin figyeld meg, de amit leírtál, szerintem tetszel neki.

2013. aug. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat!!
2013. aug. 23. 01:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!