Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Folyton Ő jár az eszembe....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton Ő jár az eszembe. Miért nem? (lent írom az egészet)

Figyelt kérdés
Sziasztok! 15 éves vagyok, és fiú! Van egy (most 13 éves lány) aki nagyon tetszik.. már 2 éve folyton rá gondolok. Fáj, de mégis jól esik.. főleg ha zenét hallgatok és a szöveg miatt eszembe jut.. Kijártam a 8. osztályt, Ő pedig most lesz 7.es Régen sokat beszéltünk facebook-on.. Aztán összevesztünk, és egy évig nem volt semmi.. Aztán megint megjelölt és beszéltünk.. Eddig az életben sosem szólt hozzám, legalábbis úgy hogy Ő szólt előre, most pedig valamelyik nap Ő köszönt előre, ráadásul úgy látszott, hogy mosolygott! Állítólag kedvesnek, és aranyosnak tart.. De a barátai körében (akikkel nem igazán van együtt) nem beszédes.. Minden barátja valamiért utál engem.. Én szeretem.. Ő már azóta facebook-on sem ír amióta köszönt az utcán.. Szerintem nem igazán boldog attól, hogy Én vagyok.. Szóval szerintem mások előtt szégyenli, hogy nekem Ő tetszik.. De Én milyen formában lehetek jelen a Ő életében? Legyetek szívesek segíteni! köszönöm!

2013. aug. 28. 12:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele minél többet, próbálj meg közeledni felé, aztán majd úgyis észreveszed, hogy tetszel-e neki. Ha nem lépsz felé akkor meg ne várj semmit.
2013. aug. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 legly ***** válasza:

Beszélgess vele minél többet, keresd TE az Ő társaságát, Te vagy a fiú, neked kell először lépned!

A barátainak meg ezt az üzenetet mondanám illetve neked is:

"Ha utálnak, akkor valamit nagyon jól csinálsz" ;)


Üdvözlettel

Legly

2013. aug. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De Ő tisztában van azzal, hogy szeretem, csak a barátai, meg minden.. szóval.. És nekem elég égő ha Én írok neki Ő meg nem ír vissza, ugye? De egyébként mindent megtennék érte! Régebben azt mondta: Ő a hibás azért mert nem lehet az enyém.. Ez szerintem csak butaság volt, de azóta egész biztosan változott minden..
2013. aug. 28. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!