Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi időbe fog telleni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időbe fog telleni?

Figyelt kérdés
ugy érzem, hogy barátom már nem szeret es kezdődik a suli teljesen ki vagyok egésznap csak sirok és tudom hogy nemsokára szakítani fogunk es nemfogok tudni koncentrálnii a tanulásra. mit tegyek? megőrülök nagyon szeretem. az életemet adnám érte! ha mégis szétmennénk hogy felejtsem el? mennyi ideig fog tartani? bocsi, ha hibás de telórol irtam! 15/L

2013. szept. 1. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt. Honnan. Tudjuk.
2013. szept. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tapasztalat?!
2013. szept. 1. 12:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Innen is látszik, hogy 15 évesen még baromira ritka ha valaki érett egy kapcsolatra. Először is próbáld meg vele megbeszelni, hogy mégis mi bánt téged ennyire. Aztán ha nem adja rá a fejét akkor előbb utóbb úgyis szét fogtok menni. Amúgy meg fogsz tudni a tanulásra figyelni. Én is tudtam. Sőt. Amikor szomorú voltam akkor tanultam a lejobban, mert olyankor végre valami lekötött.

Elfelejteni nehéz lesz, de előbb utóbb úgyis sikerülni fog. Nekem az első kapcsolatom után 1,5 hónapra már együtt voltam a mostani barátommal.

2013. szept. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm

.:/

2013. szept. 1. 12:12
 5/5 Hanariko ***** válasza:
nem szeret, mindjárt szét mentek, te meg az életedet adnád érte... bocsi, de... buta vagy. és valóban nem kész egy kapcsolatra. ha tényleg szakítotok már csak azért is ásd bele magad a tanulásba, talán hamarabb túl leszel rajta és jó leszel suliban is.
2013. szept. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!