Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez lehet szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez lehet szerelem?

Figyelt kérdés
Van egy lány az új osztályomban és én még ugye kicsit visszahúzódó vagyok mert nem nagyon ismerek senkit. Már első nap megkérte, hogy mutatkozzak be neki, meg szünetekben mondja, hogy menjek velük beszélgetni, meg üljek melléjük, egyszer meg is simogatta a hajam. Eléggé szép lány meg vicces, jófej, kedves és nem tudom, hogy most csak barátkozni akar-e vagy többet? Askon is megkérdezte, hogy szerintem ki a legszebb lány az osztályban, nem névvel, de tudom, hogy ő volt. Van pár osztálytársam is akik azt mondják látszik, hogy tetszek neki, de én nem nagyon értek a lányokhoz, még csak egy barátnőm volt. És légyszi ne azt mondjátok, hogy egy próbát megér meg ilyenek, mert réggebben is volt olyan lány akivel kb. így voltam, és mondtam, hogy tetszik, ő meg mondta, hogy nem akar semmit. Úgyhogy nem tudom most mi van. Az én részemről meg, hát, ha például hozzám ér nem mondom, hogy olyan mintha ráfeküdtem volna egy villanyvezetékre, de mikor meg a közelébe vagyok nem merek ránézni, hozzászólni. Később a buszon mindig eszembe jut, hogy ja erről is meg arról is lehetett volna beszélgetni, de egyszerűen ott, akkor nehezen bírok megszólalni, a szemébe nézni, mert én nem mondanám, hogy elégedett vagyok a külsőmmel. Szerintem az ő kaliberét úgy elérem, de akkor is félek, nehogy elrontsak valamit azzal amit mondok, vagy csinálok. Kicsit úgy érzem, túl jó nekem, bár ez lehet azért is, mert már vagy 2 éve nem is beszéltem idegen lánnyal, nem is volt lány osztálytársam. Szerintetek tetszem neki, vagy csak barátkozni próbál, segít beilleszkedni? És amit én érzek az lehet szerelem? Még soha nem voltam igazán szerelmes, nem csókolóztam, és nem akarom beégetni magam, vagy tönkretenni egy barátság kialakulását, úgyhogy kérlek segítsetek nekem. 15

2013. szept. 5. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Éljen a szeptember a Gyakori Kérdéseken amikor 4 nappal sulikezdés után minden lány és fiú reménytelenül szerelembe esik de fogalma sincs mit kellene csinálnia! :D


Beszélgess el vele komolyabban, hogy például neki melyik fiú tetszik legjobban az osztályból vagy mit gondol rólad stb.

2013. szept. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát igen:) De épp ez a baj, hogy mindig a barátnőjével van, úgy meg nem tudok vele komolyabban beszélgetni, vagy elhívni valahova, hogy ő is ott van. És ha meg elhívom, vagy megkérem a barátnőjét, hogy hadd beszéljek vele négyszemközt az enyhén átlátszó. Nem akarok tönkretenni megint egy jó kapcsolatot.
2013. szept. 5. 17:39
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyébként nem nagyon gáz dolog az osztálytársaddal járni? Mert nekem elég fura lenne.
2013. szept. 5. 17:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha már eldöntötted, hogy semmit sem fogsz csinálni akkor mi a kérdés?
2013. szept. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem döntöttem el. Az a kérdés, hogy szerintetek tetszek-e neki, vagy nem. Ha valaki alaposan megérveli, hogy nem, akkor hagyom, ha meg azt érveli meg alaposan, hogy szerinte tetszek neki, akkor meg megpróbálkozok.
2013. szept. 5. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!