Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 12 évesen korai? Bővebben lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12 évesen korai? Bővebben lent

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok. Anyának egy barátnője, megtudja mondani a bolygóállásokból, hogy mi lesz vele, és nem hülyeség. Most azt mondta hogy nekem lesz egy királyfim. Az oké, hogy királyfi, bár még barátom se volt, sőt szerelmes se voltam. De amúgy nagyon tetszenek komoly tinikapcsolatok. Úgy értem, hogy ilyen 16-7-8 évesek hülyéskednek, közben csókolóznak. Meg ilyenek. És ilyenkor én vágyok arra hogy legyen egy ilyen fiú az életembe. Csak most 12 évesen...izé....

2013. szept. 9. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ez K-va korai. Az ilyen hülyeségekben meg ne higyjél. Higyj az UFO-kban, meg az idegenekben!
2013. szept. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem úgy értette, hogy most lesz, hanem hogy mostanában, ami éveken belült jelent.
2013. szept. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
megérkeztem :D
2013. szept. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. 2. Neked meg külön köszi, hogy használhatót is válaszoltál:)
2013. szept. 9. 18:49
 5/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok megint. Szivesen pici lány.

Mondjuk ezek a dolgok nem biztosak, hogy nem vállnak be.

Valami felsőbb erő biztos van, csak nem tudni mi...

2013. szept. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

12 évesen minden korai neked, ebben a kategóriában. Kiéve az olvasást, a jövőre való okosodás céljából. Bár ettől jobb oldalak is vannak arra a célra.

Anyukád barátnője szerintem is úgy értette, hogy majd pár év múlva. De pár év múlva egyébként is biztos lenne már. Szóval ne dőlj be a humbuk-nak, csak mert meggyőzően van előadva.


Én 16 évesen csókolóztam először. Ne siess, hidd el jobban jársz.

2013. szept. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!