Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudhatnám meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudhatnám meg, hogy szeret-e?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, egy osztályba járunk(18 évesek vagyunk).Nyáron egyszer megcsókoltuk egymást egy buliban, ez nekem valószínűleg jelentett, mint neki. Pár napja egy táborban megint találkoztunk, ahol beszélgettünk sokat, és az este végén valahogy megint egymás karjában kötöttünk ki. Én már nagyon régóta szeretem őt,de sosem volt bátorságom elmondani neki.Eddig szinte biztos voltam benne, hogy ő nem érez irántam semmit, de most teljesen tanácstalan vagyok.

Köszi a válaszokat előre is :)



2013. szept. 10. 20:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele könyörgöm. Ha személyesen nem is megy, osztályon belül vagy ilyesmi, akkor próbálj meg fészbukon chatelni vele. Ha az megy akkor találkozzatok sulin kívül és jó lesz. Bár ha egyáltalán nem keres akkor az gyanús.
2013. szept. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle
2013. szept. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!