Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú aki nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki nagyon tetszik, csak az a baj, hogy barátnőm volt pasija, és a barátnőim majdnem mind utálják, és nem szeretném ha ez a fiú elrontaná a viszonyomat barátaimmal. Ő 16 éves én meg 14. szerintetek?

Figyelt kérdés
fiú, lány, barát, szerelem, kapcsolat, rossz, egy, van, aki, nagyon, kicsit, tetszik, baj, barátnőm, barátnőim, barátaim, barátom, pasim, pasi, viszony,

2013. szept. 19. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Neked délutánonként még leckét kell írni és nem randizni.
2013. szept. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Wanda!

Gondolkodj el azon, hogy a barátnőid vajon miért utálják ezt a pasit, és ha nem tudsz erre rájönni kérdezd meg őket. Lehet, hogy ők tudnak valamit arról a pasiról, amit te nem. Szerintem ne hamarkodd el. Már voltak olyan kérések, amiben a lány azért sírt, mert lefeküdt szűzként lefeküdt egy fiúval, de a fiú csak fogadás miatt tette. ÉS ŐT A BARÁTNŐI MÉG FIGYELMEZTETTÉK IS, HOGY A SRÁC EGY GANÉ ALAK.

2013. szept. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mint ahogy 2-es mondja. Ilyen pasi tucat van. Gondolkodj el, hogy miért nem szeretik a többiek. És ne próbálj magadnak estimeséket bemesélni, hogy "ő nem olyan, mindenki rosszúl tudja, még az is aki járt vele, mert én ismerem kívűl-belűl, hiszen facebookon szoktunk chatelni"


Sajnálom, de 14 évesen ha az ember belezúg valakibe simán bemeséli magának, hogy a baltás gyilkos olyan cuki és csak véletlenül ölt meg 10 embert tegnap a szemem láttára.

2013. szept. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!