Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Segítene valaki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítene valaki?

Figyelt kérdés
Fotózásom lesz,és a párommal szeretnék pár közös fotót készíttetni! Tudtok linkelni páros képeket,hogy ihletett kapjak póz terén?

2013. szept. 20. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
A fotós dolga ez, nem a tiétek.
2013. szept. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. szept. 20. 13:37
 3/5 ASOT ***** válasza:
Nem tudom h most te vagy e a nő vagy a férfi de itt egy szép pár: [link]
2013. szept. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem a fotós dolga. A fotós dolga elérni, hogy megmutassátok magatokat. Nem azt akik akkor vagytok ha tudjátok, hogy fotóznak benneteket, hanem azt akik valójában vagytok. Két ember szerelme, vonzódása és belső szépsége (amit egyébként az érzelmeik felerősítenek) fotózható, csak ehhez nem elég egy telefonos egyeztetés a fotózás előtt, ezért tenni kell (a fotósnak el kell érni, hogy közel engedjétek magatokhoz, nektek pedig közel kell engedni). Ha ez megvan nem kell mást mondania mint, hogy szeressétek egymást ( én is csak ennyit szoktam) a többi pedig rajtatok áll/bukik, de nálam még senkinél sem bukott. A szerelem gyönyörű, csak meg kell tudni mutatni! :)
2013. szept. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ASOT válasza:


Nem tudom h most te vagy e a nő vagy a férfi de itt egy szép pár: [link]



Köszönöm,valóban szép pár :D

2013. szept. 20. 21:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!