Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az vajon, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az vajon, hogy a 17-18 éves fiúk félnek szerelmesek lenni és komoly kapcsolatot kezdeni?

Figyelt kérdés
Persze, vannak kivételek, de az ismeretségi körömben nagyon sok ilyen előfordult, és nem értem mi lehet az oka. Nem hiszem, hogy ilyen korban a sok rossz tapasztalat miatt.

2013. szept. 20. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Én ponthogy komoly kapcsolatot szeretnék. :)
2013. szept. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Visszagondolva én is ilyen voltam. Szerintem azért lehetett mert még nagyon komolytalan voltam.
2013. szept. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Komoly kapcsolatot szeretnék én is, és a problémám ugyan ez a lányokkal.
2013. szept. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet azzal, hogy általánosítasz. Ismersz a közvetlen környezetedben mondjuk 100-120 ilyen fiatalembert - és a többi hatvanezerrel mi van? Szerintem ez csak jellem- és érettségfüggő, na meg azon áll, ki milyen baráti körben van, mit lát és tanul a szüleitől.
2013. szept. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én speciel önbizalomhiány miatt.

Nem vagyok rossz pasi de elit suliba járok és minden osztályban van 2-3 jobb pasi nálam.A lányoknak fontosabb a külső ezért nem hinném hogy engem választanának helyettük.Másrészt csendes vagyok.

Harmadrészt rendkívül nehéz alkalmas lányt találni.

17/F

2013. szept. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért mert, még bulizni akarnak és élni. Vagy még nem találták meg az erre tökéletes személyt. Van ilyen, majd sikerül nekik is.
2013. szept. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mert nem mindenki egyformán érett ilyen korban.
2013. szept. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mert még gyerekek nincs meg a kellő gondolkozás módjuk. 16/f
2013. szept. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

én azthiszem pont az ellenkezője voltam ^^ 15 évesen jöttem össze az első barátnőmmel, és másfél évet voltunk együtt. Aztán utána a második barátnőmmel már 4 éve vagyok együtt.

21f

2013. szept. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!